Атаки на гральний бізнес продовжуються, – заявив Антон Кучухідзе

Антон Кучухідзе: Новий рік – старі методи: атаки на гральний бізнес продовжуються  Українські Новини

Home » Атаки на гральний бізнес продовжуються, – заявив Антон Кучухідзе

Незалежно від того, які зусилля роблять легальні організатори азартних ігор для збереження грального ринку та свого бізнесу, їх завжди виявляється недостатньо. Принаймні для деяких представників держави та тих тіньових гравців, чиї інтереси вони захищають. Унаслідок маємо дуже складну ситуацію, коли КРАІЛ як ключовий регулятор сектору докладає максимум зусиль, аби його зберегти, тоді як інші державні «діячі» намагаються всіляко дискредитувати індустрію, яка приносить мільярдні доходи державному бюджету.

Якби робота з розвитку легального ринку азартних ігор була настільки ж системною з боку низки вповноважених представників державної влади, як і кампанія з його дискредитації, то ми б вже давно мали удосконалене податкове законодавство, запроваджену ДСОМ, а держказначейство рахувало б додаткові мільярди гривень доходів. Однак, на жаль, ми цього не спостерігаємо.

Тоді як КРАІЛ намагається робити все можливе, аби ринок продовжував існування навіть в умовах війни, а легальні організатори сплачували податки та ліцензійні платежі, інші представники влади проводять системну роботу з дискредитації легального гемблінгу. Водночас нелегали, зокрема лотерейники, цілком успішно залишаються поза їхньою увагою та продовжують користуватись «сірими зонами» в законодавстві, аби надавати послуги в сфері організації та проведення азартних ігор, не маючи на це ліцензій та не сплачуючи жодних податків.

Така прискіпливість до тих, хто виконує правила, та лояльність до тих, хто їх порушує, безумовно, не піддається логічному поясненню. Тим паче, коли йдеться про вищий щабель державних органів, такий, наприклад, як профільні комітети Верховної Ради України.

Масштаб та системність роботи, яку провадить голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, насправді вражає. Він гальмує запровадження профільного податкового закону 2713-д, пропонуючи до нього зміни, які фактично вб’ють легальний гемблінг, адже зроблять його абсолютно неприбутковим.

Гетманцев також активно підтримує ініціативи, спрямовані на «цифровізацію» процесу видачі ліцензій. Під егідою «зменшення корупційних ризиків» Комітет Гетманцева намагається ліквідувати КРАІЛ – єдиний державний орган, який з моменту свого заснування бореться за те, щоб легальний ринок функціонував, а тримачі ліцензій сплачували податки. Слід зазначити, що єдиний за 3 роки функціонування Комісії корупційний скандал було відпрацьовано всіма силовими структурами і додаткових питань щодо цього потім не виникало.

Тепер до підкилимних ігор на бюрократично-законодавчому фронті додались ще й вибіркові атаки на конкретних організаторів азартних ігор. Гетманцев активно звинувачує ліцензіатів у міскодингу, акцентуючи увагу на тому, що вони ухиляються від сплати податків. Водночас жодного слова не говорить про лотерейників, які не тільки не сплачують податки, а й займаються організацією та проведенням азартних ігор, взагалі не маючи на це ліцензій.

Напрочуд дивним видається те, що очільник Комітету з питань податкової політики виступає за знищення регулятора, який наповнює бюджет податками та ліцензійними платежами, а також гальмує податковий законопроєкт, покликаний збільшити надходження до державного бюджету. Але чому деяким можновладцям настільки не подобається, що легальний гральний бізнес сплачує ліцензії та податки? Можливо через те, що вони відстоюють інтереси тіньового бізнесу на чолі з лотерейниками, які просто не зацікавлені в існуванні легального ринку, через який вони втрачають частину своїх «прибутків»? На жаль, чим глибше аналізуєш поточну ситуацію навколо легального ринку гемблінгу, тим більше це питання стає риторичним.

Антон Кучухідзе, голова Ukrainian Gambling Council, спеціально для «Українські Новини»

Висновок автора сайту:

Чим глибше аналізуєш поточну ситуацію навколо легального ринку гемблінгу, тим більше це питання стає риторичним.

25 Replies to “Атаки на гральний бізнес продовжуються, – заявив Антон Кучухідзе”

 • Chlorine says:

  Продовжуються атаки на гральний бізнес – це погано для економіки країни. Необхідно прийняти заходи для захисту цієї галузі.

 • Slint FUBAR says:

  Атаки на гральний бізнес не припиняються, це підтверджує Антон Кучухідзе. Необхідно удосконалювати заходи безпеки для захисту гральних закладів.

 • tin mutt says:

  Продовження атак на гральний бізнес вказує на серйозні проблеми в цій сфері. Необхідно вжити кардинальних заходів для забезпечення безпеки.

 • Drop Stone says:

  Атаки на гральний бізнес не припиняються, це стає серйозною проблемою. Антон Кучухідзе висловив свою обуреність ситуацією.

 • Bad Princess says:

  Новий рік, а атаки на гральний бізнес все ще тривають. Важливо бути обережним і захищати свій бізнес.

 • stick shift says:

  Продовження атак на гральний бізнес викликає занепокоєння серед гравців та операторів. Необхідно прийняти заходи для забезпечення безпеки і стабільності галузі.

 • SubWoof330 says:

  Атаки на гральний бізнес не припиняються, це погано впливає на галузь. Необхідно швидко реагувати на цю проблему.

 • Light Despair says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються – це серйозна проблема, яка потребує негайних заходів для запобігання подібним ситуаціям.

 • Married Man says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються, це погано для галузі та економіки в цілому. Необхідно прийняти заходи для захисту бізнесу.

 • Racy Lady says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються, це погано для галузі. Необхідно прийняти заходи для захисту бізнесу від таких нападів.

 • DragonBlood says:

  Продолжение атак на гральний бізнес вызывает обеспокоенность. Необходимо принимать меры для защиты от подобных инцидентов.

 • Energy says:

  Атаки на гральний бізнес не припиняються, це погано впливає на ринок індустрії. Антон Кучухідзе висловив своє обурення цією ситуацією.

 • gunhawk says:

  Атаки на гральний бізнес не припиняються, це стає серйозною проблемою. Необхідно шукати шляхи вирішення цієї ситуації.

 • Popeye Wipeout says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються, це погано для галузі і всіх, хто в ній працює. Необхідно прийняти заходи для захисту бізнесу.

 • ThickSKN says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються, це погано для галузі та економіки в цілому. Необхідно прийняти заходи для захисту індустрії.

 • Roller Girl says:

  Атаки на гральний бізнес не припиняються, це важливо знати і бути обережним. Антон Кучухідзе підтвердив цей факт.

 • thunder tank says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються, це погано для галузі. Необхідно прийняти заходи для захисту індустрії від таких нападів.

 • ChatroomHero says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються, це погано для галузі. Необхідно прийняти заходи для захисту бізнесу від таких нападів.

 • sun washer says:

  Атаки на гральний бізнес не зменшуються, що свідчить про складну ситуацію в цій галузі. Влада повинна прийняти дієві заходи для захисту бізнесу.

 • Hermopolis says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються – це серйозна проблема, яка потребує уваги та заходів з боку влади. Необхідно знайти шляхи для захисту цього сектору економіки.

 • bambi wings says:

  Атаки на гральний бізнес продовжуються, – це погано для галузі та економіки в цілому. Необхідно прийняти заходи для захисту бізнесу.

 • Knight Light says:

  Продовжуються напади на гральний бізнес, це погано впливає на економіку. Необхідно прийняти ефективні заходи для захисту гральних закладів.

 • mr. lucky says:

  Атаки на гральний бізнес не припиняються, це стає серйозною проблемою. Необхідно шукати шляхи вирішення цієї ситуації.

 • Bambi Wings says:

  Потужність атак на гральний бізнес продовжує зростати, що створює загрозу для цієї галузі. Антон Кучухідзе підтвердив цю інформацію.

 • Ella of Light says:

  Продолжение атак на гральний бізнес вызывает обеспокоенность. Необходимо принять меры для защиты от негативного воздействия на отрасль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини