Азартна гра рф та Північної Кореї: Вікторія Закревська розкриває вірусоносний гемблінг для обходу санкцій

Вікторія Закревська: Вірусоносний гемблінг для обходу санкцій – азартна гра рф та Північної Кореї  Українські Новини

Home » Азартна гра рф та Північної Кореї: Вікторія Закревська розкриває вірусоносний гемблінг для обходу санкцій
Азартна гра рф та Північної Кореї: Вікторія Закревська розкриває вірусоносний гемблінг для обходу санкцій

Сучасний світ поступово переходить до все більш технологічного устрою, що впливає на всі сфери нашого життя від купівлі товарів та послуг, отримання нових знань та навичок, спілкування із друзями та колегами аж до нових засобів та методів ведення війн.

Як слушно зазначають науковці, сьогодні розвиток цивілізації, який розглядається в парадигмі науково-технічного прогресу, наближається до освоєння шостого технологічного укладу, який характеризується розвитком:

Ключові напрямки розвитку

– когнітивних, соціогуманітарних і освітніх технологій, нанобіотехнологій, пов’язаних як з виробництвом продуктів харчування, так і з медициною і фармацевтикою і заснованих на досягненнях молекулярної хімії, біології та генної інженерії;

– систем штучного інтелекту і квантових технологій;

– глобальних інформаційних мереж і цифрових технологій;

– інтегрованих високошвидкісних транспортних систем; нових видів і способів отримання енергії тощо.

Поширення інновацій невпинне, проте поряд із позитивними моментами їхнього впровадження існують і негативні, особливо тоді, коли сучасні технології починають використовувати диктаторські режими для контролю над населенням своїх країн чи стеженням за представниками інших держав, а також для різних економічних злочинів і ведення інформаційних та кібервійн.

Зауважу, що у поточних міждержавних конфліктах використовуються не лише політичні та військові методи боротьби, а й бізнесові та побутові аж до гемблінгових включно!

Гемблінг як інструмент ведення війни

Важко повірити, що ринок азартних ігор може бути використаний для ведення сучасної війни, проте дані розвідки Південної Кореї щодо роботи північнокорейських гемблінгових сайтів свідчать саме про такий розвиток подій.

Про що йдеться? Насамперед про те, що спецслужби Північної Кореї використовують створення низки кіберплатформ для азартних ігор, щоб отримати валюту в обхід міжнародних санкцій. Зокрема, цим займається ІТ-організація під назвою «Gyeongheung», що є частиною сумнозвісної «Кімнати 39» Північної Кореї, державного департаменту, завданням якого є генерування доходів країни переважно з іноземних джерел. За даними Національної розвідувальної служби Південної Кореї, ця організація сприяла незаконному накопиченню іноземної валюти, продавши тисячі вебсайтів азартних ігор внутрішнім злочинним синдикатам у Південній Кореї.

Це перший випадок, коли було виявлено участь Північної Кореї у внутрішніх азартних іграх у онлайн-режимі на Півдні. Згідно з інформацією Національної розвідувальної служби, північнокорейська компанія «Gyeongheung Information Technology Exchange Company» розташована в Дандоні, Китай, і в ній працює команда з 15 осіб, яка створює різні типи програмного забезпечення, включно з вебсайтами азартних ігор. Окрім того, працівники «Gyeongheung» мають права адміністратора на цих гральних платформах, що дозволяє їм викрадати особисті дані гравців із інших країн та отримувати їхні кошти з банківських карт через вбудовані вірусні програми.

Аналогічно поводять себе і російські державні ІТ-структури, які є активними учасниками тіньового онлайн-ринку азартних ігор в Україні та Європі. Проблема ускладнюється ще й через те, що загальна кількість нелегальних гральних онлайн-сайтів, що діють в українському гемблінговому сегменті, перевищує кількість легальних майже в сто разів! А нелегальні сайти використовують безліч технічних прийомів, щоб хоч ззовні бути схожими (за виглядом головної сторінки та назвою домену) на легальні сайти.

Заключні думки

Тож, кожного разу, коли є бажання випробувати свою вдачу та розважитись, варто витратити кілька хвилин, щоб зайти на сайт КРАІЛ та переглянути, чи є сайт, на якому ви виріши зіграти, у відповідному реєстрілегальних компаній. Насамперед це важливо для військових, чиї персональні дані в жодному випадку не мають потрапити до росіян через нелегальні гральні онлайн-заклади. Безпека насамперед – має стати базовим скілом для українських гравців!

Вікторія ЗАКРЕВСЬКА, заступниця голови Ukrainian Gambling Council із комунікаційних питань

Підписуйтесь на наш telegram-канал “Українські Новини”
Стисло, оперативно та зрозуміло розповідаємо про події в Україні та світі

8 Replies to “Азартна гра рф та Північної Кореї: Вікторія Закревська розкриває вірусоносний гемблінг для обходу санкцій”

 • Daffy Girl says:

  Цікава стаття про вірусоносний гемблінг для обходу санкцій. Вікторія Закревська розкриває цю тему в азартній грі РФ та Північної Кореї.

 • Riff Raff says:

  Цікава стаття про вірусоносний гемблінг для обходу санкцій від Вікторії Закревської. Неочікуване поєднання азартної гри та політичних інтриг.

 • AlienGamer says:

  Цікава стаття про вірусоносний гемблінг для обходу санкцій. Важливо бути обережним і не піддаватися на провокації з боку рф та Північної Кореї.

 • morbid angel says:

  Цікава стаття про вірусоносний гемблінг для обходу санкцій від Вікторії Закревської. Порівняння азартної гри РФ та Північної Кореї.

 • Swerve says:

  Цікаво дізнатися про такий спосіб обходу санкцій через азартні ігри. Вікторія Закревська розкрила цю тему досить цікаво і змістовно.

 • Flashpoint says:

  Цікава стаття про вірусоносний гемблінг для обходу санкцій. Закревська дала цікаву інформацію про азартну гру РФ та Північної Кореї.

 • Grave Digger says:

  Цікава стаття про вірусоносний гемблінг для обходу санкцій від Вікторії Закревської. Цікаво дізнатися більше про цю тему.

 • boost says:

  Цікава стаття про вірусоносний гемблінг для обходу санкцій від Вікторії Закревської. Важливо бути обережним у грі з такими країнами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини