Бюро економічної безпеки України повідомило про підозру двох керівників операторів державних лотерей у справі нелегального гемблінгу.

Нелегальний гемблінг: БЕБ повідомило про підозру двох керівників операторів державних лотерей  Бюро економічної безпеки України

Home » Бюро економічної безпеки України повідомило про підозру двох керівників операторів державних лотерей у справі нелегального гемблінгу.

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили службових осіб відомих компаній-операторів державних лотерей

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили службових осіб відомих компаній-операторів державних лотерей. Підозрювані, користуючись офіційними статусом, додатково проводили азартні ігри в мережі Інтернет без відповідних ліцензій.

Незаконна організація азартних ігор під маскою державних лотерей

Для цього вони залучили підконтрольні компанії та на базі своїх сайтів легальних операторів українських лотерей незаконно організували й проводили азартні ігри та букмекерську діяльність у мережі інтернет, замаскувавши їх під державні лотереї. Жодних ліцензій на проведення діяльності з організації азартних ігор у мережі Інтернет чи букмекерської діяльності згадувані фірми не мали.

Використання міскодингу та Р2Р-переказів

Для поповнення балансу ігрового акаунту в незаконному онлайн казино (букмекерській діяльності та інших азартних іграх) використовувався міскодинг та Р2Р-перекази. Тобто зарахування коштів відбувалося у вигляді підміни призначення платежу або звичайного переказу між рахунками фізичних осіб замість передбаченого законом поповнення на рахунок компанії з кодом 9406 – “державні лотереї”.

Правопорушення та підозрілі особи

Детективи БЕБ повідомили про підозри двох службових осіб підприємств у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 203-2 Кримінального Кодексу України, а саме в організації та проведенні азартних ігор без відповідної ліцензії, вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Процесуальне керівництво та оперативний супровід

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжних заходів. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора України, оперативний супровід – працівники Служби безпеки України.

Висновок

Зловживання службовим статусом та незаконна організація азартних ігор є серйозними порушеннями, які потребують ретельного розслідування та вжиття відповідних заходів. Детективи Бюро економічної безпеки України продовжують боротьбу з такими правопорушеннями для забезпечення законності та захисту інтересів громадян.

Цитата автора сайту:

“Незаконна організація азартних ігор під маскою державних лотерей є серйозною загрозою для суспільства. Наше Бюро зобов’язане викривати та припиняти такі порушення, щоб захистити громадян від негативних наслідків азартних ігор та забезпечити законність в цій галузі.” – заявив представник Бюро економічної безпеки України.

15 Replies to “Бюро економічної безпеки України повідомило про підозру двох керівників операторів державних лотерей у справі нелегального гемблінгу.”

 • Desert Haze says:

  БЕБ звинуватило керівників лотерей в нелегальному гемблінгу. Не допускайте порушень закону, співпрацюйте з правоохоронними органами.

 • Juno Cream says:

  БЕБ заявило про підозру керівникам лотерей через нелегальний гемблінг. Не грайте в азартні ігри на гроші без ліцензії.

 • Bad Bunny says:

  БЕБ заявило про підозру керівникам лотерей у справі гемблінгу. Нелегальний гемблінг – серйозна проблема, яка потребує уваги та дій.

 • gro says:

  Бюро економічної безпеки України розслідує справу нелегального гемблінгу. Підозрюють двох керівників операторів державних лотерей. Не граємо у нелегальні лотереї!

 • doz killer says:

  БЕБ заявило про підозру керівникам лотерей у справі нелегального гемблінгу. Нелегальний гемблінг – серйозна проблема, яка потребує уваги влади.

 • reno monarch says:

  БЕБ заявило про підозру керівникам лотерей через нелегальний гемблінг. Надіюсь, правосуддя буде відновлено і порушники будуть покарані.

 • whipsaw says:

  БЕБ звинувачує керівників лотерей у нелегальному гемблінгу. Надійна робота Бюро виявляє порушення закону. Не грати в ігри з вогнем!

 • Jetta Talent says:

  БЕБ розслідує справу про нелегальний гемблінг. Підозра двом керівникам лотерей. Можливо, це лише вершина айсберга у сфері азартних ігор в Україні.

 • Mud Eye says:

  БЕБ звинуватив керівників лотерей у нелегальному гемблінгу. Не дивно, що такі справи виявляються. Дуже важливо боротися з незаконними азартними іграми.

 • Waylay Dave says:

  БЕБ заявило про підозру керівникам лотерей за незаконний гемблінг. Нелегальний гемблінг – серйозна проблема, яка потребує уваги влади.

 • Betty Cricket says:

  Бюро економічної безпеки України заявило про підозру керівникам лотерей у справі нелегального гемблінгу. Нелегальний гемблінг – серйозне порушення закону.

 • Wheels says:

  Бюро економічної безпеки України розслідує справу про нелегальний гемблінг. Два керівники операторів державних лотерей отримали підозру. Не грати на нелегальних сайтах, це небезпечно.

 • Cumulo says:

  БЕБ звинуватило керівників лотерей у нелегальному гемблінгу. Не грати в азартні ігри на гроші – це незаконно.

 • uncle buddy says:

  БЕБ заявило про підозру керівникам лотерей за нелегальний гемблінг. Нелегальний гемблінг – серйозна проблема, яка потребує уваги та втручання влади.

 • xstormx says:

  БЕБ заявило про підозру керівникам лотерей. Нелегальний гемблінг – серйозна проблема, яка потребує уваги влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини