Дизайнер висловив обурення щодо великої кількості вакансій з гемблінгу, що спричинило активну дискусію серед фахівців ІТ. Виявилося, що він багато разів подавав заявки на такі посади.

Дизайнер поскаржився, що половина відкритих вакансій нині — зі сфери гемблінгу, чим спровокував активну …  Dev.ua

Home » Дизайнер висловив обурення щодо великої кількості вакансій з гемблінгу, що спричинило активну дискусію серед фахівців ІТ. Виявилося, що він багато разів подавав заявки на такі посади.
Дизайнер висловив обурення щодо великої кількості вакансій з гемблінгу, що спричинило активну дискусію серед фахівців ІТ. Виявилося, що він багато разів подавав заявки на такі посади.

Гемблінг: безпринципність чи добробут для людства?

Дуже цікаво читати амбасадорів гемблінгу, які намагаються впарити свою безпринципність за добробут для людства і оподаткування.

Гемблінг: заповнення кишень засновників чи мультиплікація для економіки?

Гемблінг — це заповнення кишень засновників та відсутність мультиплікації для економіки. Пиво, вино, коньяк, навіть водка потребують хмілю, винограду, добрив, праці трактористів, посівної, технологів на заводі, тих, хто створює найновіше обладнання, тих, хто виготовляє бочки, доставляє все це до кінцевого споживача тощо. Те саме вино можна колекціонувати, і тим, хто розуміє у ньому, можна інвестувати і заробляти гроші. На гемблінгу максимум один раз зароблять будівельники та виробники фішок.

Реклама гемблінгу: дотримання законів чи порушення?

Всі розповідають, як вони там дотримуються законів, але реклама прямо заборонена у законі, і щось завжди забувають про це сказати й нічого не роблять, щоб дотримуватись цього правила, і нічого не бояться. Тоді чому ж ви всі тут кажете, що, звісно, ми так не зробимо, бо боїмося за ліцензію?

Гемблінг: правове поле та реклама

Усі ці амбасадори кажуть, що це, як із тютюном чи алкоголем, проте вони існують у дійсно правовому полі наскільки це можливо в Україні, і на кожному вебсайті і з утюга не з’являється надокучлива реклама. Та як врятуватися залежній людині? Не використовувати інтернет? У них просто немає можливості не бачити їх.

Цитата автора сайту:

“Гемблінг: вплив на економіку та суспільство”

Висновок автора сайту:

Гемблінг має свої позитивні та негативні сторони, але важливо забезпечити його регулювання та контроль, щоб максимально захистити громадян від можливих негативних наслідків.

11 Replies to “Дизайнер висловив обурення щодо великої кількості вакансій з гемблінгу, що спричинило активну дискусію серед фахівців ІТ. Виявилося, що він багато разів подавав заявки на такі посади.”

 • Sun Washer says:

  Дизайнер виявив обурення щодо великої кількості вакансій з гемблінгу, на які він подавав заявки. Це спровокувало активну дискусію серед фахівців ІТ.

 • Chameleon says:

  Дизайнер обурений великою кількістю вакансій з гемблінгу, на які він подавав заявки. Активна дискусія серед фахівців ІТ.

 • kazmii says:

  Дизайнер виявив обурення через велику кількість вакансій з гемблінгу, на які він подавав заявки. Це спровокувало активну дискусію серед фахівців ІТ.

 • Roller Turtle says:

  Дизайнер подавав заявки на вакансії з гемблінгу, але обурений їх великою кількістю. Це спровокувало активну дискусію серед фахівців ІТ.

 • Fresh Peper says:

  Дивно, що дизайнер скаржиться на вакансії з гемблінгу, які сам подає. Важливо знаходити роботу, яка відповідає твоїм цінностям.

 • Mammoth 2 says:

  Дизайнер виявив обурення через багато вакансій з гемблінгу, але сам подавав на них заявки. У цьому є парадокс.

 • Trick Baron says:

  Дизайнер виявив обурення через багато вакансій у гемблінгу, але сам подавав на них заявки. Активна дискусія серед фахівців ІТ.

 • dez bonbon says:

  Дизайнер подавав заявки на вакансії з гемблінгу, але обурений їх великою кількістю. Це викликало дискусію серед ІТ-фахівців.

 • MeeP says:

  Дивно, що дизайнер скаржиться на вакансії з гемблінгу, які сам подає. Цікава ситуація, можливо, він шукає вихід з цього кола.

 • daffy girl says:

  Дивно, що дизайнер обурений великою кількістю вакансій гемблінгу, які сам подавав. Але це дійсно проблема, яка варта уваги.

 • DragonBlood says:

  Дизайнер здивувався великою кількістю вакансій з гемблінгу, на які він подавав заявки. Викликав активну дискусію серед фахівців ІТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини