ФЕЙКОВЕ «ЗНАМЯ ПОБЄДОБЄСІЯ» НАД РЕЙХСТАГОМ – Стрий.net

Home » ФЕЙКОВЕ «ЗНАМЯ ПОБЄДОБЄСІЯ» НАД РЕЙХСТАГОМ – Стрий.net

                 Вся історія СРСР-Росії просотана брехнею. Вся. Від початку і (надіюся) до її скорого кінця.

                От приклад. “Знамя победы” над Рейхстагом. Скільки рук стерли рашисти, надрочуючи на цю фотку. А це ніщо інше як постановочне, нікчемне з точки зору історії, фото Євгена Халдея. П’ять чи шість дублів зробив цей фальсифікатор на абсолютно тихих вулицях Берліна, після завершення всіх боїв.

               У наївного глядача цього фото мало скластися враження, що ось у цій цитаделі нацизму до кінця тривав останній бій і під шаленим вогнем бійці Червоної армії, під проводом партії Лєніна-Сталіна, ризикуючи життям, чіпляють прапор пабєди. Це до смішного брехлива фальш. Після підпалу Рейстага (1933 р) парламент третього рейху засідав зовсім в іншому місці. Відразу після ремонту це приміщення для потреб Люфтвафе забрав Герінг. Коли Берлін стали щільно обстрілювати, Герінг перебрався в інше місце. А тут – у рейхстазі – був організований госпіталь. Саме його “штурмував” Халдей по п’ять-шість разів, засилаючи різного складу групи на дах госпіталя. Були у тих групах спочатку рускій, українець і грузин. А потім астарожній Женічка, знаючи, як УПА дає чосу нкведістам, залишив тільки руцкого Єгорова і грузина Кантарію…  Сталіну фото сподобалося.

             При публікації «Прапори Перемоги над Рейхстагом» знімок зазнав ретушування. Зокрема, додали грозові хмари для драматизму і прибрали другий годинник на руці одного з солдатів, щоб уникнути підозр у мародерстві. В експозиції Єврейського музею та центру толерантності можна побачити справжній, невідретушований негатив «Прапору Перемоги над Рейхстагом», подарований музею кілька років тому.

Viktor Leshyk

Позначки:Берлін, війна, Віктор Лешик, Кремль, рейхстаг, Росія

2 Replies to “ФЕЙКОВЕ «ЗНАМЯ ПОБЄДОБЄСІЯ» НАД РЕЙХСТАГОМ – Стрий.net”

  • seal snake says:

    Фейкове “знамя побєдобєсія” над Рейхстагом – це явно провокаційна акція, спрямована на спричинення розбрату та роздору. Такі дії можуть викликати негативну реакцію громадськості та призвести до подальшого загострення ситуації.

    Мій досвід взаємодії з фейковими новинами та провокаціями показує, що важливо завжди перевіряти інформацію та не вірити усьому, що публікується в мережі. Як експерт у цій сфері, я рекомендую бути обережними і критично ставитися до подій, які можуть бути спробою маніпуляції або дезінформації.

  • Bugger says:

    Фейкове знам’я побєдобєсія над Рейхстагом – це неприйнятно. Важливо розрізняти істину від маніпуляцій. Не вірте всьому, що бачите в мережі.

Останні новини