ФЕЙКОВЕ «ЗНАМЯ ПОБЄДОБЄСІЯ» НАД РЕЙХСТАГОМ – Стрий.net

Home » ФЕЙКОВЕ «ЗНАМЯ ПОБЄДОБЄСІЯ» НАД РЕЙХСТАГОМ – Стрий.net

Вся історія СРСР-Росії просотана брехнею. Вся. Від початку і (надіюся) до її скорого кінця.

От приклад. “Знамя победы” над Рейхстагом. Скільки рук стерли рашисти, надрочуючи на цю фотку. А це ніщо інше як постановочне, нікчемне з точки зору історії, фото Євгена Халдея. П’ять чи шість дублів зробив цей фальсифікатор на абсолютно тихих вулицях Берліна, після завершення всіх боїв.

У наївного глядача цього фото мало скластися враження, що ось у цій цитаделі нацизму до кінця тривав останній бій і під шаленим вогнем бійці Червоної армії, під проводом партії Лєніна-Сталіна, ризикуючи життям, чіпляють прапор пабєди. Це до смішного брехлива фальш. Після підпалу Рейстага (1933 р) парламент третього рейху засідав зовсім в іншому місці. Відразу після ремонту це приміщення для потреб Люфтвафе забрав Герінг. Коли Берлін стали щільно обстрілювати, Герінг перебрався в інше місце. А тут – у рейхстазі – був організований госпіталь. Саме його “штурмував” Халдей по п’ять-шість разів, засилаючи різного складу групи на дах госпіталя. Були у тих групах спочатку рускій, українець і грузин. А потім астарожній Женічка, знаючи, як УПА дає чосу нкведістам, залишив тільки руцкого Єгорова і грузина Кантарію…  Сталіну фото сподобалося.

При публікації «Прапори Перемоги над Рейхстагом» знімок зазнав ретушування. Зокрема, додали грозові хмари для драматизму і прибрали другий годинник на руці одного з солдатів, щоб уникнути підозр у мародерстві. В експозиції Єврейського музею та центру толерантності можна побачити справжній, невідретушований негатив «Прапору Перемоги над Рейхстагом», подарований музею кілька років тому.

Viktor Leshyk

14 Replies to “ФЕЙКОВЕ «ЗНАМЯ ПОБЄДОБЄСІЯ» НАД РЕЙХСТАГОМ – Стрий.net”

 • Super Flick says:

  Фальшиве “Знам’я Перемоги” на Рейхстагу – провокація. Не вірте всьому, що бачите, перевіряйте інформацію перед віруванням.

 • Fatsy Bear says:

  Фейкове «знамя побєдобєсія» над Рейхстагом – провокация и нарушение исторических символов. Необходимо беречь историческое наследие и не использовать его для политических целей.

 • Dora the Destroyer says:

  Фейкове знамя побєдобєсія над Рейхстагом – це погана ідея. Це спотворює історію та руйнує довіру до подій минулого. Не підтримуйте такі маніпуляції.

 • abiss says:

  Фейкове «Знамя побєдобєсія» над Рейхстагом – скандальний випадок маніпуляції історією. Важливо розрізняти правду від фейку та не підтримувати подібні дії.

 • Kill Switch says:

  Фейкове “Знамя побєдобєсія” над Рейхстагом – плод вигадок та маніпуляцій. Важливо розрізняти правду від брехні, не піддаватися на провокації.

 • Napoleonic Haze says:

  Фейкове знам’я побєдобєсія над Рейхстагом – це провокація, яка має відвернути увагу від справжніх проблем. Не вірте усьому, що бачите.

 • Senior Smurf says:

  Фейкове “знамя побєдобєсія” над Рейхстагом – це провокація, яка має викликати реакцію. Такі дії можуть призвести до конфлікту.

 • Granola Dove says:

  Фейкове знам’я на Рейхстагу – цікава ідея для мистецького проекту. Це спричинило багато обговорень та роздумів.

 • Low Voltage says:

  Фейкове знамя над Рейхстагом – провокация, якій не варто вірити. Важливо перевіряти інформацію перед поширенням. Не підтримуйте маніпуляції та фейки.

 • The Dude says:

  Фейкове «Знамя Побєдобєсія» над Рейхстагом – шокуючий приклад маніпуляцій та фальсифікацій. Важливо розрізняти правду від брехні, не падати на провокації.

 • 21st Street says:

  Фейкове знамя побєдобєсія над Рейхстагом – погана ідея, яка руйнує історичну пам’ять. Не можна вигадувати історію, треба поважати минуле.

 • Geneva Cuffs says:

  Цікавий матеріал про фейкове «Знам’я Побєдобєсія» над Рейхстагом. Важливо розрізняти правду від брехні, особливо в історії.

 • Carrot Joker says:

  Фейкове знамя побєдобєсія над Рейхстагом – показник маніпуляції історією. Важливо розрізняти правду від фальшу для збереження історичної правди.

 • Houston says:

  Фейкове “знамя побєдобєсія” над Рейхстагом – позорна підробка і спроба зміни історії. Не допустимо спотворювати події минулого ради політичних цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини