Інтерес іноземних інвесторів до українського гемблінгу: Вікторія Закревська розповідає

Вікторія Закревська: Іноземних інвесторів цікавить український гемблінг  Українські Новини

Home » Інтерес іноземних інвесторів до українського гемблінгу: Вікторія Закревська розповідає

Осінь – час відновлення економічної активності після літнього затишшя

Навіть під час воєнного конфлікту в Україні, ринок азартних ігор продовжує розвиватися. На початку осені британський інвестор Арнульф Дамерау придбав частку української компанії Cosmolot. Це стане поштовхом для розвитку гемблінгу в Україні і допоможе компанії вийти на західні ринки та збільшити свою капіталізацію.

Одним з факторів, що вплинули на рішення британського інвестора, стала інформація про сплату компанією податків та допомогу ЗСУ. За перше півріччя 2023 року Cosmolot сплатив понад 800 млн грн податків та надав понад 100 млн грн допомоги ЗСУ.

Арнульф Дамерау зазначив, що він не єдиний інвестор, який зацікавлений в українському ринку. Багато американських та британських інвесторів цікавляться Україною як лідером у сфері ІТ. Крім того, на ринку азартних ігор працюють компанії-інноватори, які використовують передові технології та штучний інтелект.

Українська Рада Гемблінгу (UGC) також демонструє високий рівень фіскальної дисципліни. Недавно до Державного бюджету України надійшли оплати за ліцензії від різних компаній, таких як “ПРИМУМ”, “ВБЕТ УКРАЇНА”, “ЛІМОН” та інші.

За інформацією КРАІЛ, станом на 1 вересня 2023 року надходження до Держбюджету від сплати за ліцензії становлять понад 1,163 млрд грн. Це рекордний обсяг надходжень за 8 місяців діяльності Комісії.

Загалом, гральний бізнес в Україні сприяє економічному розвитку країни, створенню нових робочих місць та допомозі ЗСУ. Іноземні інвестиції у гемблінг продовжуватимуть надходити, що сприятиме подальшому розвитку цієї галузі.

Висновок

Стаття розповідає про інвестиції британського інвестора в українську компанію Cosmolot та розвиток гемблінгу в Україні. Вона також наголошує на важливості сплати податків та допомоги ЗСУ компанією. За останні 8 місяців надходження до Держбюджету від сплати за ліцензії становлять понад 1,163 млрд грн. Іноземні інвестиції у гемблінг сприятимуть економічному розвитку країни та створенню нових робочих місць.

Вікторія ЗАКРЕВСЬКА, заступниця голови Ukrainian Gambling Council із комунікаційних питань

8 Replies to “Інтерес іноземних інвесторів до українського гемблінгу: Вікторія Закревська розповідає”

 • LerveDr says:

  Іноземні інвестори зацікавлені в українському гемблінгу – це добра новина для розвитку галузі в нашій країні.

 • Kingfisher says:

  Іноземні інвестори цікавляться українським гемблінгом. Це може бути важливим кроком для розвитку галузі та економіки країни.

 • Hyper Kong says:

  Іноземні інвестори демонструють зацікавленість українським гемблінгом – це може бути важливим кроком для розвитку цієї галузі в Україні.

 • pp dubs says:

  Іноземні інвестори цікавляться гемблінгом в Україні – це позитивний сигнал для розвитку цієї галузі в країні.

 • Sienna Princess says:

  Іноземні інвестори цікавляться українським гемблінгом – це важливий сигнал для розвитку галузі в Україні. Важливо створювати сприятливі умови для їхнього входження на ринок.

 • lervedr says:

  Інтерес іноземних інвесторів до українського гемблінгу – це позитивний сигнал для розвитку галузі та економіки країни.

 • NoMercy says:

  Іноземні інвестори зацікавлені в українському гемблінгу – це важливий сигнал для розвитку цієї галузі в Україні.

 • chocolate thunder says:

  Іноземні інвестори демонструють зацікавленість українським гемблінгом – це важливий сигнал для розвитку галузі в Україні.

 • Intimidation Station says:

  Цікава стаття про іноземних інвесторів та український гемблінг. Важливо бути в курсі подій у цій галузі для успішного співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини