КПАІЛ розпочала кампанію соціальної реклами щодо свідомого гемблінгу.

КРАІЛ запустила першу соціальну рекламу на тему свідомого гемблінгу  ЧЕline

Home » КПАІЛ розпочала кампанію соціальної реклами щодо свідомого гемблінгу.

Залежність від азартних ігор: проблема, яка може змінитися

За даними МОЗ, у світі понад 350 мільйонів осіб, котрі страждають від ігрової залежності — лудоманії. І це насправді серйозна проблема, з якою українці, на щастя, стикаються доволі рідко. Адже гральний бізнес був легалізований в Україні відносно недавно — у 2020 році. І лише 2-4% українців говорять, що самі мають залежність чи мають близьких з такою залежністю.

Соціальна реклама для попередження ризиків

Проте такий невеликий відсоток ще не означає, що ситуація не може змінитися найближчим часом. Тому представники Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей нещодавно запустили соціальну рекламу у різних містах України, головна мета якої — донести до громадськості наступну думку:

«Азартні ігри — це лише розвага, а не спосіб побудувати добробут»

Саме такі рекламні банери почали зʼявлятися на вулицях міст, і їхня кількість поступово зростає. Як говорить Голова KPAIЛ Іван Рудий, така реклама має на меті знизити соціальні ризики, викликані тим, що гравці починають розцінювати гемблінг як джерело доходу. А це дійсно ризиковано й викликає залежність.

Розвиток гемблінгу в Україні та його наслідки

Іван Рудий наголошує, що до 2020 року гемблінг хоча й був заборонений в Україні, проте існував у вигляді тіньового бізнесу. А це має негативні наслідки з двох причин. По-перше, азартні ігри все одно були доступні, проте ніяким чином не працювали на вітчизняну економіку. А по-друге, у гравців банально не формувалося розуміння принципів свідомої гри. Зараз це змінюється, але потрібен час для правильної трансформації та відповідних умов для неї.

Мета Комісії: безпечні розваги та запобігання загрозам

За словами Голови KPAIЛ, головна мета Комісії — зробити азартні ігрі безпечними розвагами для українців і водночас запобігти загрозам, які вони за собою тягнуть.

Рекомендації експертів та перспективи розвитку

Варто памʼятати, що будь-яка азартна гра, чи то покер, рулетка, гра Авіатор чи різноманітні слоти — це в першу чергу саме розвага. А спроби зробити з неї постійне джерело прибутку — вкрай ризикована справа. Загалом експерти радять частіше використовувати саме безкоштовні можливості для ігор та різноманітні бонуси, щоб не ризикувати власними коштами. Зараз більшість популярних казино пропонують багато подібних бонусів та спецпропозицій.

Перспективи розвитку гемблінгу в Україні

Цілком очевидно, що гемблінг в Україні буде розвиватися впродовж 2023 року й надалі. Разом з тим збільшиться і зацікавленість українців азартними іграми. Тому перед KPAIЛ та іншими суміжними організаціями питання забезпечення свідомого гемблінгу буде стояти вкрай гостро. Особливо враховуючи те, що на легальному рівні азартні ігри в Україні — це дуже молода сфера. В ній ще багато невирішених питань, над якими потрібно працювати. Але відповідні роботи, як ми бачимо, ведуться. І це безумовно позитивна тенденція.

Висновок

Так чи інакше гемблінг в Україні розвивається, а азартні онлайн-платформи пропонують своїм користувачам цікаві можливості для гри.

Цитата автора сайту: “Гемблінг в Україні: розвиток та перспективи”

14 Replies to “КПАІЛ розпочала кампанію соціальної реклами щодо свідомого гемблінгу.”

  • Ladysmith says:

    Це важлива кампанія, яка допоможе людям уникати проблем з гемблінгом. Важливо розуміти наслідки своїх дій і грати відповідально.

  • rook says:

    Кампанія КПАІЛ є важливим кроком у популяризації свідомого гемблінгу. Важливо зупинятися на часі та контролювати свою гру.

  • Desert Haze says:

    Важливо пам’ятати про свідомий гемблінг. КРАІЛ допомагає поширювати цю інформацію через соціальну рекламу. Будьте відповідальними гравцями і дбайте про своє здоров’я.

  • Digger says:

    Важливо пам’ятати про свідомий гемблінг. Кампанія КПАІЛ допомагає усвідомлювати це. Не забувайте контролювати свою гру.

  • Mad Viral says:

    Важливо розуміти наслідки азартних ігор. Кампанія КПАІЛ допомагає усвідомити ризики гемблінгу. Дбайте про своє здоров’я та відповідально грайте.

  • Star Sword says:

    Важливо розуміти наслідки гемблінгу. Кампанія КПАІЛ допомагає усвідомити це. Грати варто в межах розумного, не ризикуючи здоров’ям.

  • dance cannon says:

    Важливо пам’ятати про свідомість у гемблінгу. КПАІЛ дбає про це, запускаючи соціальну рекламу. Будьте відповідальними та обережними у грі.

  • The China Wall says:

    Важлива кампанія від КПАІЛ про свідомий гемблінг. Підтримуйте цю ідею. Грати варто розумно і відповідально.

  • GodGamer says:

    Важливо пам’ятати про ризики гемблінгу. Кампанія КРАІЛ допомагає усвідомити їх і зберегти контроль над грою. Гарна ініціатива для попередження проблем з азартними іграми.

  • Sneaky Lady says:

    Важливо пам’ятати про свідомий гемблінг. Кампанія КПАІЛ допомагає усвідомити ризики та контролювати гру. Будьте відповідальними у своїх діях.

  • PepperBurst says:

    Важлива ініціатива від КПАІЛ щодо свідомого гемблінгу. Поважайте свої гроші та граничте ризики. Грати варто розумно.

  • Knuckles says:

    Ця кампанія допомагає усвідомити ризики гемблінгу і виховує відповідальне ставлення до азартних ігор. Важливо зупинятися вчасно і не допускати залежності.

  • High Beam says:

    Важливо розуміти наслідки гри на гроші. Кампанія КПАІЛ нагадує про відповідальність у гемблінгу. Будьте обережні і свідомі у своїх діях.

  • kimono goddess says:

    Важливо пам’ятати про свідомий гемблінг. КПАІЛ допомагає підтримувати здорове ставлення до азартних ігор. Важливо контролювати свої дії і вчасно зупинятися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини