Новини 30 жовтня: Мінцифри готує пілот “смартмобілізації”, росіяни продовжують мати вплив на гемблінг в Україні  Економічна правда

Умови використання матеріалів сайту

© 2005-2023, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Економічну правду”.

Обмеження на використання матеріалів агентства “Інтерфакс-Україна”

Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство “Інтерфакс-Україна”, не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства “Інтерфакс-Україна”.

Рекламні матеріали

Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами. Редакція може не поділяти погляди, які в них промотуються.

Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах.

Відповідальність за рекламу

Редакція не несе відповідальності за факти та оціночні судження, оприлюднені у рекламних матеріалах. Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець.

2 Replies to “Мінцифри розробляє пілотний проект “смартмобілізації”, російське вплив на гемблінг в Україні продовжується – новини 30 жовтня.”

  • Lime says:

    Мінцифри розробляє пілотний проект “смартмобілізації”, а російський вплив на гемблінг в Україні продовжується. Цікаво спостерігати за цими процесами.

  • pitfall whiskers says:

    Мінцифри розробляє пілотний проект “смартмобілізації”, а російський вплив на гемблінг в Україні не зменшується. Новини 30 жовтня.

  • B@d B0y says:

    Мінцифри працює над “смартмобілізацією”, а російський вплив на гемблінг в Україні не зменшується. Новини 30 жовтня показують актуальні теми в інформаційному просторі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *