НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! або УКРАЇНА – ЦЕ АНТИрОСІЯ НАВІЧНО! – Стрий.net

Home » НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! або УКРАЇНА – ЦЕ АНТИрОСІЯ НАВІЧНО! – Стрий.net

            Найлегше виступ болотника назвати пуком у безодню, але, на превелику прикрість, він смердить на весь світ. Можна по пунктах розтинати цю мертвячину й лякалочки гендерно нейтральним богом, але я застановлюся на ключовому.

           Ядерний шантаж.

           Уся ця годинна логорея була ядерним шантажем. Це найосновніше, що варто винести з мавзолейного засідання. Всі сценарії ескалації тепер мають незагнузданий ядерний компонент. Усі сценарії «рішення» – похідні від цього.

           Поділ на цивілізований світ і решту.

           Кремль інтронізував себе лідером решти. Це відповідає глобальності війни. Є Захід – і є решта, яка готова ризикнути й перетворитися на рештки.

           Історичні землі.

           Це – основа експансій монстра. Теза про історичні землі дорівнює територіяльним претензіям щонайменше 4 країнам. Але якщо цю тезу дзеркально обернути проти рф, то ця рф зостанеться обгриженим качаном, адже не історичні, а загарбані московією землі складають 2/3 сучасної території мордору.

           Звір послідовний. Він як був, так і лишився в анахронічній парадигмі 40-х років минулого століття.

             Антиросія. Кремлядь у своїй промові саме про це й торочив як про найбільшу загрозу для імперської душоньки. Не може бути кращої підказки, чому саме це й повинно стати національною ідеєю України. Це і є глобальне завдання.

             Якби українці були вільною нацією в колі дружніх сусідів, то, ясен пень, можна було б обійтися практичним утвердженням свого національного Я й без протиставлення комусь. Але, на жаль, болотні сусідоньки не визнають нашого права на самобутність, самодостатність і державність. Із тим, хто тебе стирає з лиця землі, треба не конкурувати, не співіснувати конструктивно, не притиратися – а протиставлятися й забороняти будь-які його присутності й прояви.

             Антиросія – це не від слабкості, а навпаки – від сили протистояти загарбнику. Співіснувати з убивцею можуть лише запроданці. Спроби втулити в національне буття будь-які «мирні» сосуществованія – це колабораціонізм. Нічого спільного з ворогом – це і є базова надідея.

             На половинку, на четвертинку, на третинку – не вийде. З цим монстром є лише два варіанти: або повний розрив, або повне поглинання. Всі інші варіянти – не варіянти, а магніти, які гарантують довічну загрозу зі сходу.

Ostap Drozdov

Позначки:війна, Кремль, Остап ДРОЗДОВ, Путін, Росія, Україна

5 Replies to “НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! або УКРАЇНА – ЦЕ АНТИрОСІЯ НАВІЧНО! – Стрий.net”

 • Beo says:

  Україна завжди бореться проти ворогів і не має з ними нічого спільного. Це наше право і обов’язок захищати свою країну.

 • lucky martian says:

  У мене був досвід спілкування з “НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ!”. Це було непросто, але я відчував себе справжнім захисником України.

 • prone says:

  У мене був досвід спілкування з ворогом, і я впевнений – нічого спільного з ним у нас немає! Україна – це антиросія навічно!

 • Scratch Man says:

  У мене багато досвіду взаємодії з ворогом, і я впевнено стверджую, що Україна – це антиросія навічно! Нічого спільного з ворогом!

 • Call Back Queen says:

  Україна завжди бореться з ворогами, не маючи з ними спільного. Моя думка – це принципове ставлення до захисту національних інтересів.

Останні новини