НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! або УКРАЇНА – ЦЕ АНТИрОСІЯ НАВІЧНО! – Стрий.net

Home » НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! або УКРАЇНА – ЦЕ АНТИрОСІЯ НАВІЧНО! – Стрий.net

Найлегше виступ болотника назвати пуком у безодню, але, на превелику прикрість, він смердить на весь світ. Можна по пунктах розтинати цю мертвячину й лякалочки гендерно нейтральним богом, але я застановлюся на ключовому.

Ядерний шантаж.

Уся ця годинна логорея була ядерним шантажем. Це найосновніше, що варто винести з мавзолейного засідання. Всі сценарії ескалації тепер мають незагнузданий ядерний компонент. Усі сценарії «рішення» – похідні від цього.

Поділ на цивілізований світ і решту.

Кремль інтронізував себе лідером решти. Це відповідає глобальності війни. Є Захід – і є решта, яка готова ризикнути й перетворитися на рештки.

Історичні землі.

Це – основа експансій монстра. Теза про історичні землі дорівнює територіяльним претензіям щонайменше 4 країнам. Але якщо цю тезу дзеркально обернути проти рф, то ця рф зостанеться обгриженим качаном, адже не історичні, а загарбані московією землі складають 2/3 сучасної території мордору.

Звір послідовний. Він як був, так і лишився в анахронічній парадигмі 40-х років минулого століття.

Антиросія. Кремлядь у своїй промові саме про це й торочив як про найбільшу загрозу для імперської душоньки. Не може бути кращої підказки, чому саме це й повинно стати національною ідеєю України. Це і є глобальне завдання.

Якби українці були вільною нацією в колі дружніх сусідів, то, ясен пень, можна було б обійтися практичним утвердженням свого національного Я й без протиставлення комусь. Але, на жаль, болотні сусідоньки не визнають нашого права на самобутність, самодостатність і державність. Із тим, хто тебе стирає з лиця землі, треба не конкурувати, не співіснувати конструктивно, не притиратися – а протиставлятися й забороняти будь-які його присутності й прояви.

Антиросія – це не від слабкості, а навпаки – від сили протистояти загарбнику. Співіснувати з убивцею можуть лише запроданці. Спроби втулити в національне буття будь-які «мирні» сосуществованія – це колабораціонізм. Нічого спільного з ворогом – це і є базова надідея.

На половинку, на четвертинку, на третинку – не вийде. З цим монстром є лише два варіанти: або повний розрив, або повне поглинання. Всі інші варіянти – не варіянти, а магніти, які гарантують довічну загрозу зі сходу.

Ostap Drozdov

11 Replies to “НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! або УКРАЇНА – ЦЕ АНТИрОСІЯ НАВІЧНО! – Стрий.net”

 • M8deUp says:

  У мене був досвід спілкування з “НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ!” і це було дуже важко. Україна – це антиросія навічно!

 • indigo red says:

  У мене багато друзів, які підтримують ідею “НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ!” та “УКРАЇНА – ЦЕ АНТИрОСІЯ НАВІЧНО!”. Ми обговорюємо новини, події, підтримуємо українську культуру та мову.

 • Gunhawk says:

  У мене був досвід спілкування з “НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ!” – завжди треба бути обережним і не довіряти. Україна – це антиросія навічно!

 • останній_герой_чату says:

  Україна завжди бореться проти ворогів, не маючи з ними нічого спільного. Це наша ідентичність і мета – захищати свою країну від агресорів.

 • Troubadour says:

  У мене багаторічний досвід роботи з “НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ!” і можу сказати, що це ефективний спосіб захисту від загроз ззовні. Україна – це справжня антиросія навічно!

 • thewordsmith says:

  У мене багаторічний досвід взаємодії з НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! Важливо пам’ятати, що Україна – це антиросія навічно! Не слід компромісувати з ворогом.

 • Ella of Light says:

  Україна завжди бореться проти ворогів, ми не маємо нічого спільного з ними. Моя думка – підтримувати національну самостійність і гідність.

 • Thrasher says:

  У мене був досвід спілкування з ворогом, і я впевнений – Україна завжди буде протистояти Росії. Наші інтереси не перетинаються.

 • Lilac Lizard says:

  У мене багато досвіду у взаємодії з НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! Це важливо пам’ятати, що Україна завжди буде антиросійською.

 • Mr. Peppermint says:

  У мене багато досвіду у взаємодії з НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ВОРОГОМ! Це завжди важко, але важливо залишатися сильним і незалежним.

 • marigold loot says:

  У мене багаторічний досвід роботи з ворогом, і я впевнений: Україна – це антиросія навічно. Наші цінності та ідеали не мають нічого спільного з агресором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини