Parimatch Tech пропонує альтернативу гемблінгу для учасників програми «Дія City» — деталі від Мінцифри, Forbes.ua

Без гемблінгу, але з Parimatch Tech. У Мінцифрі розповіли, хто, як і коли зможе долучитися до «Дія City …  Forbes.ua

Home » Parimatch Tech пропонує альтернативу гемблінгу для учасників програми «Дія City» — деталі від Мінцифри, Forbes.ua

Вступ у «Дія City»

 • Українські та іноземні ІТ-компанії зможуть стати резидентами «Дія City» наприкінці січня 2022 року. У лютому, під час конференції Diia Summit, Міністерство цифрової трансформації розпочне офіційний прийом заявок.
 • Хоч закон про «Дія City» уже ухвалили, компанії поки що не можуть стати резидентами, адже спочатку Кабінет міністрів України повинен затвердити підзаконні акти, які визначать покрокову процедуру реєстрації.
 • Процес подачі заявок буде простим: компанії зможуть зареєструватися на сайті та завантажити туди документи, яких немає у державному реєстрі. Заявки перевірятимуть автоматично, а відповідь про зарахування резиденти отримають через 10 днів.
 • Міністерство щотижня отримує звернення від українських та іноземних компаній, які хочуть стати резидентами «Дія City». Зокрема, про свою готовність долучитися заявили американський агрегатор таксі Lyft та іспанська служба доставки Glovo.

Статус гемблінг-компаній

Згідно з законом, компанії, які займаються організацією азартних ігор не зможуть стати резидентами «Дія City». Проте це не стосується їхніх дочірніх компаній, які розробляють продукти чи софт для гемблінгу і мають відповідне ліцензування. Наприклад, Parimatch Tech – це не гемблінг-бізнес, а компанія з розробки технологічних продуктів, пояснюють у міністерстві.

Можливості для стартапів

Зазвичай українським стартапам важко залучити інвестиції, тому в «Дія City» для них уперше ввели 9% податок на виведений капітал. Він дозволяє реінвестувати увесь прибуток і не сплачувати податки до того моменту, поки стартапи не вирішать видавати дивіденди.

Також стартапи в «Дія City» зможуть видавати

11 Replies to “Parimatch Tech пропонує альтернативу гемблінгу для учасників програми «Дія City» — деталі від Мінцифри, Forbes.ua”

 • NecroBull says:

  Parimatch Tech відкриває нові можливості для учасників програми «Дія City». Можливість долучитися до проекту без гемблінгу – це важливий крок у сфері розвитку електронного грального бізнесу.

 • CZR says:

  Parimatch Tech відкриває нові можливості для учасників програми «Дія City». Деталі від Мінцифри та Forbes.ua. Варто долучитися і спробувати цю альтернативу гемблінгу.

 • Infinite Hole says:

  Parimatch Tech відкриває нові можливості для учасників програми «Дія City». Мінцифра та Forbes.ua розкрили деталі співпраці без гемблінгу.

 • Skittle Mine says:

  Париматч Тех пропонує новий спосіб для учасників програми «Дія City». Деталі від Мінцифри на Forbes.ua. Без гемблінгу, але з Parimatch Tech.

 • lskeee says:

  Parimatch Tech відкриває нові можливості для учасників програми «Дія City». Деталі від Мінцифри допоможуть зрозуміти, як це працює. Forbes.ua розповідає більше.

 • sw33per says:

  Parimatch Tech відкриває нові можливості для учасників програми «Дія City». Деталі від Мінцифри та Forbes.ua. Без гемблінгу, але з цікавими альтернативами.

 • Charms says:

  Нова можливість для учасників програми “Дія City” від Parimatch Tech. Деталі від Мінцифри на Forbes.ua. Без гемблінгу, але з можливістю долучитися до цієї програми.

 • FaZe_Member says:

  Паріматч Тех пропонує нову альтернативу гемблінгу для учасників програми “Дія City”. Деталі від Мінцифри розкриті на Forbes.ua.

 • Sir Shove says:

  Parimatch Tech відкриває нові можливості для учасників програми «Дія City» без гемблінгу. Деталі від Мінцифри доступні на Forbes.ua.

 • sir shove says:

  Parimatch Tech відкриває нові можливості для учасників програми «Дія City» без гемблінгу. Це цікава альтернатива, яка заслуговує уваги.

 • Judge says:

  Паріматч Тех пропонує альтернативу гемблінгу для учасників програми “Дія City”. Деталі від Мінцифри розкрито на Forbes.ua. Без гемблінгу, але з новими можливостями для учасників.

 • Milan Call Back says:

  Популярна компанія Parimatch Tech пропонує нову альтернативу гемблінгу для учасників програми «Дія City». Деталі від Мінцифри доступні на Forbes.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини