ПАТОЛОГІЧНІ БРЕХУНИ або СИНДРОМ МЮНХГАУЗЕНА – Стрий.net

Home » ПАТОЛОГІЧНІ БРЕХУНИ або СИНДРОМ МЮНХГАУЗЕНА – Стрий.net

Типові ознаки патологічного брехуна:

o Розповідь про ту ж подію змінюється, особа плутається в деталях, датах та іменах. o Крім великої брехні особа бреше у дрібницях там, де це не має очевидної практичної вигоди (наприклад, може називати різні міста, де народилась чи навчалась). o Особа не бачить у своїй брехні нічого страшного, або взагалі не визнає її ні за яких обставин. o Патологічного брехуна неможливо приперти до стінки. При спробі викрити його він буде винахідливо викручуватися, придумуючи усе нові виправдання, перевірити які, однак, важко. Може тиснути на співрозмовника емоційно і спробує перекласти провину, змусить його засоромитися за недовіру. o Для патологічного брехуна немає нічого святого. Він може збрехати про чиюсь важку хворобу або смерть, очорнити близьких, сказати непристойні речі про спільних знайомих. o Єдиний випадок, коли патологічний брехун здатний зізнатися у брехні: коли викриття реально може завдати шкоди його роботі, родині чи життю. Причому визнання зазвичай відбувається в такій формі, яку і визнанням не назвеш.

За наявності хоча б трьох-чотирьох ознак можна з

упевненістю припустити, що людина страждає синдромом
Мюнхгаузена.

Так звані «патологічні брехуни» формуються в результаті безперешкодного отримання вигоди від свідомого спотворення дійсності.
Висновки. Синдром Мюнхгаузена – це психічний розлад. Найчастіше ним хворіють люди з істеричними рисами характеру, які страждають від хворобливої відсутності уваги до себе.

Джерело: Яворська Наталія. ПАТОЛОГІЧНА БРЕХЛИВІСТЬ.
Psychological Dimensions of Culture, Economics, Management: Science Journal. VIІІ, 2016.

Позначки:брехун, ВИБОРИ, влада, Наталія Яворська, патологія, Порошенко, президент, Путін, синдром Мюнхгаузена, Стрий нет

20 Replies to “ПАТОЛОГІЧНІ БРЕХУНИ або СИНДРОМ МЮНХГАУЗЕНА – Стрий.net”

 • New York Sixlet says:

  Цікава стаття про патологічних брехунів. Важливо розрізняти правду від брехні, особливо коли вони використовуються для отримання уваги.

 • RawSkills says:

  Патологічні брехуни або Синдром Мюнхгаузена – це серйозна проблема, яка потребує професійної допомоги. Важливо розрізняти правду від брехні для власного здоров’я.

 • ProGamerGirl says:

  Цікава стаття про патологічних брехунів. Неодноразово стикався з такими людьми, важко вірити їм, але потрібно розуміти причини їхньої поведінки.

 • Tomcat says:

  Патологічні брехуни і синдром Мюнхгаузена – це серйозні психічні порушення, які потребують професійної допомоги. Не варто вірити всім, хто розповідає неправду.

 • Fuzzy Logic Hottie says:

  Статья на Striy.net о патологічних брехунах або синдромі Мюнхгаузена. Цікаво дізнатися більше про це явище і способи взаємодії з ними.

 • Lounge Master says:

  Патологічні брехуни або синдром Мюнхгаузена – це серйозна проблема, яка потребує уваги та підтримки оточуючих. Важливо розуміти їх мотиви та шукати професійну допомогу.

 • Lady Petal says:

  Патологічні брехуни – це люди, які постійно вигадують історії, щоб здобути увагу та співчуття. Важливо розрізняти правду від брехні.

 • plegasus says:

  Патологічні брехуни – це люди, які постійно вигадують неправду, не відчуваючи вини. Їх важко розпізнати, але можливо з практикою.

 • bad badminton says:

  Цікава стаття про патологічних брехунів. Важливо розрізняти правду від брехні і не довіряти безпідставним історіям.

 • Nutmeg Riot says:

  Патологічні брехуни – це люди, які постійно вигадують неправду, навіть не маючи на це серйозних причин. Важливо розрізняти правду від брехні.

 • Trouble Mittens says:

  Патологічні брехуни – це люди, які постійно вигадують історії, щоб привернути увагу. Важливо розрізняти правду від брехні.

 • dancing madman says:

  Патологічні брехуни вміють перекручувати факти, щоб виглядати краще. Важливо розрізняти правду від історій, які вони розповідають.

 • High-Fructose says:

  Цікава стаття про психологічні аспекти брехні та синдрому Мюнхгаузена. Важливо розуміти ці явища для успішного взаємодії з такими людьми.

 • Sw33per says:

  Цікава стаття про патологічних брехунів. Можливо, мої знання допоможуть виявити їх у повсякденному житті. Не вірте всьому, що чують.

 • Sherm says:

  Патологічні брехуни або синдром Мюнхгаузена – це складна проблема, яка потребує серйозного вивчення та підходу до лікування. Необхідно бути уважним та обережним у спілкуванні з такими людьми.

 • BuzzMouse says:

  Психологічний профіль брехуна складно визначити, але важливо розрізняти патологічний брехун від звичайного. Поведінка брехуна може бути шкідливою для оточуючих.

 • fuzzy logic hottie says:

  ПАТОЛОГІЧНІ БРЕХУНИ або СИНДРОМ МЮНХГАУЗЕНА – це складне психічне становище, яке потребує вивчення та підтримки. Для взаємодії з такими людьми потрібно бути терплячим та спокійним.

 • Black Fantastic says:

  Дуже важливо розрізняти патологічних брехунів від звичайних. Синдром Мюнхгаузена – це серйозне психічне захворювання, яке потребує професійної допомоги.

 • Congo Wire says:

  Це небезпечні люди, які завжди вигадують історії, щоб привернути увагу до себе. Важливо розрізняти правду від брехні і не потрапити в їх пастку.

 • X-Dew says:

  Патологічні брехуни або синдром Мюнхгаузена – це серйозна проблема, важливо розрізняти правду від брехні. Моя рекомендація – шукати професійну психологічну допомогу.

Останні новини