ПРЕЗИДЕНТ ПОЛЬЩІ – НАЩАДОК УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ – Стрий.net

Home » ПРЕЗИДЕНТ ПОЛЬЩІ – НАЩАДОК УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ – Стрий.net

Його дід – Михайло Іванович Дуда (псевдо «Громенко») – поручик УПА, Лицар Золотого Хреста Бойової Заслуги 1-го класу (посмертно).

Польща отримала славного Президента, нащадка Української Слави.

Михайло Іванович Дуда (псевдо «Громенко», «Зиновій»; роки життя: 21 листопада 1921 р., с. Сороки-ЛьвівськіПустомитівського району нині Львівської обл. – 7 липня 1950 р., біля с. Танява нині Болехівської міськради Івано-Франківської обл.) –  український військовий діяч, поручик УПА, командир «Залізної сотні», що входила до 2-го Черемиського куреня 26-го Територіального відтинку «Лемко» оперативної групи УПА-Захід; Лицар Золотого Хреста Бойової Заслуги 1-го класу (посмертно)».

До посту додано дві фотографії –  М. Дуди-«Громенка» й А. Дуди – Президента з підписом польською мовою: «Нащадок бандерівцяна Президента Польщі

Що ж, залишається лише чекати офіційного визнання свого родоводу з боку Анджея Дуди. Що стосується пустомитівців і болехівців, то не виключено, що їм варто сподіватися на приїзд високого гостя з сусідньої держави.

Припускаю також, що останній бій борця за Україну Михайла Дуди заслуговує окремої розмови. Зауважу лише, що до його загибелі під Болеховом причетний відомий англо-московський агент Кім Філбі.

Юрій ПЕТРУХІН, член НСЖУ

Позначки:Анджей Дуда, війна, ОУН-УПА, Польща, президент, Стрий нет, Україна

2 Replies to “ПРЕЗИДЕНТ ПОЛЬЩІ – НАЩАДОК УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ – Стрий.net”

  • Lady Killer says:

    Президент Польщі – важлива фігура для України. Співпраця з ним може зміцнити нашу державність і підняти нашу славу.

  • Dahlia says:

    Президент Польщі підтримує українську славу. Мій досвід взаємодії – спільна робота над проектами, підтримка культурного обміну і співпраця на міжнародному рівні.

Останні новини