ПРЕЗИДЕНТ ПОЛЬЩІ – НАЩАДОК УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ – Стрий.net

Home » ПРЕЗИДЕНТ ПОЛЬЩІ – НАЩАДОК УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ – Стрий.net

Його дід – Михайло Іванович Дуда (псевдо «Громенко») – поручик УПА, Лицар Золотого Хреста Бойової Заслуги 1-го класу (посмертно).

Польща отримала славного Президента, нащадка Української Слави.

Михайло Іванович Дуда (псевдо «Громенко», «Зиновій»; роки життя: 21 листопада 1921 р., с. Сороки-ЛьвівськіПустомитівського району нині Львівської обл. – 7 липня 1950 р., біля с. Танява нині Болехівської міськради Івано-Франківської обл.) –  український військовий діяч, поручик УПА, командир «Залізної сотні», що входила до 2-го Черемиського куреня 26-го Територіального відтинку «Лемко» оперативної групи УПА-Захід; Лицар Золотого Хреста Бойової Заслуги 1-го класу (посмертно)».

До посту додано дві фотографії –  М. Дуди-«Громенка» й А. Дуди – Президента з підписом польською мовою: «Нащадок бандерівцяна Президента Польщі

Що ж, залишається лише чекати офіційного визнання свого родоводу з боку Анджея Дуди. Що стосується пустомитівців і болехівців, то не виключено, що їм варто сподіватися на приїзд високого гостя з сусідньої держави.

Припускаю також, що останній бій борця за Україну Михайла Дуди заслуговує окремої розмови. Зауважу лише, що до його загибелі під Болеховом причетний відомий англо-московський агент Кім Філбі.

Юрій ПЕТРУХІН, член НСЖУ

3 Replies to “ПРЕЗИДЕНТ ПОЛЬЩІ – НАЩАДОК УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ – Стрий.net”

 • bugger says:

  Президент Польщі підтримує українську славу. Моя співпраця з ним була успішною, він підтримав наші інтереси і сприяв розвитку співпраці між країнами.

 • Twin Blaze says:

  Президент Польщі – важлива фігура для України. Нашадок української слави. Взаємодія з ним важлива для нашої країни.

 • Twix Bond says:

  Президент Польщі – важлива фігура для України. Співпраця між країнами є ключовою для зміцнення взаємин та розвитку економіки.

 • Devil Blade says:

  Президент Польщі – важливий союзник для України. Співпраця між країнами сприяє підтримці української слави і допомагає зміцнювати дружбу між народами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини