ЩОДНЯ ПАРТІЇ У НАС ЗАБИРАЮТЬ 1 МІЛЬЙОН ГРН АБО 100 БТР – Стрий.net

Home » ЩОДНЯ ПАРТІЇ У НАС ЗАБИРАЮТЬ 1 МІЛЬЙОН ГРН АБО 100 БТР – Стрий.net

        Коли “обличчя року” розказуватимуть, що вся країна мусить перейти на воєнні рейки і затягнути ремені, то нагадайте їм, окрім іншого, про скромну цифру 366 млн грн.

        Стільки парламентські партії вкрадуть у 2023 році. Стільки вони заклали в держбюджет на свою діяльність. Кожного дня, від понеділка до неділі, партії у нас із вами забирають 1 млн грн.

        І це при тому, що під час воєнного стану забороняється діяльність політичних партій. Інакшими словами: в правовій дійсності, яка призупинила функціонування партій, ці самі партії розтягнуть по кишенях суму, співмірну 100 бронетранспортерам.

         Державне фінансування партій – це корупційна афера. Потрапляння в парламент означає для партії відбивання затрачених коштів із держбюджету й подальше паразитування на ньому. Тим часом: членські внески були і є відсутні; партії далі займаються платними лобістськими голосуваннями; олігархи як фінансували свої проєкти, так і фінансують; партійний фандрейзинг (збір коштів) так і не з’явився; партія влади далі є конвертною.

         Державне фінансування партій – це викачування сотень мільйонів із казни. Ми в час війни далі фінансуємо мільйонерів, офшорників та іншу братію, яка рилами приросла до корита й без нього ніяк. Була б у нас парламентсько-президентська республіка, це ще можна було б зрозуміти. А в умовах війни, призупинення партійної діяльності й суперпрезидентської моделі авторитаризму фінансувати печаткові партії – це мародерство.

Остап ДРОЗДОВ

*** tg-канал: https://t.me/OstapDrozdovOfficial

Позначки:війна, влада, корупція, Остап ДРОЗДОВ, партії, Стрий нет, Україна

21 Replies to “ЩОДНЯ ПАРТІЇ У НАС ЗАБИРАЮТЬ 1 МІЛЬЙОН ГРН АБО 100 БТР – Стрий.net”

 • cosmo says:

  Кожен день партії забирають у нас 1 мільйон гривень або 100 бронетранспортерів – це справді вражаюча сума. Це свідчить про великий вплив політичних сил на наше суспільство. Я, як експерт у цій галузі, можу сказати, що така ситуація потребує серйозного аналізу та контролю. Необхідно забезпечити прозорість фінансування партій та запобігти корупції в політиці. Тільки так ми зможемо побудувати демократичне суспільство, де кожен голос важливий.

 • Bad Bunny says:

  Це неприйнятно! Партії не повинні таким чином взаємодіяти з громадянами. Потрібно боротися за прозорість та відкритість у політиці.

 • Corny says:

  Це шокуюче, що щодня партії забирають такі великі суми грошей або техніки. Потрібно бути обережним і контролювати фінансові операції у політиці.

 • 3D Waffle says:

  Це неприйнятно, що партії забирають такі великі суми грошей або техніки щодня. Потрібно контролювати цей процес і забезпечити прозорість фінансування.

 • Chlorine says:

  Це дуже серйозна проблема, яка потребує негайного вирішення. Потрібно знайти шляхи для запобігання таким втратам і виявлення винних осіб.

 • Jetta Talent says:

  Щодня партії забирають великі суми грошей або техніки. Важливо контролювати фінансові потоки та вести відкритий діалог з партнерами.

 • ManManMan says:

  Захоплення коштів та техніки партіями – це серйозна проблема, яка потребує негайного вирішення. Необхідно посилювати контроль за фінансами та майном партій для запобігання корупції.

 • mlgpro says:

  Це велика загроза для нашої країни. Потрібно бути обережними і вчасно реагувати на такі ситуації. Необхідно звертати увагу на заходи безпеки та контролювати фінансові потоки.

 • Emerald Vine says:

  Кожен день партії забирають великі суми грошей або техніки. Важливо контролювати фінансові потоки та вести облік активів для запобігання шахрайству.

 • The China Wall says:

  Це неймовірно, як партії витягують такі великі суми грошей. Потрібно бути обережним та докладати зусиль, щоб захистити свої інтереси.

 • Hobo Samurai says:

  Це неприйнятно, що партії забирають такі великі суми грошей або техніки. Потрібно боротися за прозорість та відкритість у фінансових операціях.

 • диванний_експерт says:

  Кожен день партії забирають великі суми грошей або техніки. Важливо контролювати це і бути уважним до фінансових операцій.

 • Moon Radar says:

  Це неприйнятно, що партії забирають такі великі суми грошей. Потрібно контролювати їх фінансування для запобігання корупції.

 • Bambi Benz says:

  Це страшно, як партії в нас забирають такі великі суми грошей або техніки. Потрібно бути обережним і контролювати події у політиці.

 • Troubled Chick says:

  Забирають такі великі суми грошей або техніки – це неприйнятно. Потрібно контролювати фінансові операції політичних партій для запобігання корупції.

 • Moon Radar says:

  Це надзвичайно велика сума, яка забирається щодня. Потрібно контролювати фінансові потоки та діяльність політичних партій.

 • glyph says:

  Це неприйнятно, що партії забирають таку велику суму грошей або техніки щодня. Потрібно контролювати цю ситуацію та боротися з корупцією.

 • Sokol says:

  Це надзвичайно велика сума, яка забирається щодня у партій. Потрібно бути обережним та відстежувати фінансові операції для уникнення шахрайства.

 • general broomdog says:

  Це неприйнятно! Партії не можуть так просто забирати великі суми грошей або техніку. Це порушує закон і шкодить громадянам.

 • Petite Beauty says:

  Це небезпечне явище, яке потрібно вивчати і приймати заходи для запобігання втрат. Політичні партії мають бути відкритими щодо фінансування.

 • ella of light says:

  Це неприйнятно, що партії забирають такі великі суми грошей або техніки щодня. Потрібно контролювати фінансування політичних партій для запобігання корупції.

Останні новини