ЩОДНЯ ПАРТІЇ У НАС ЗАБИРАЮТЬ 1 МІЛЬЙОН ГРН АБО 100 БТР – Стрий.net

Home » ЩОДНЯ ПАРТІЇ У НАС ЗАБИРАЮТЬ 1 МІЛЬЙОН ГРН АБО 100 БТР – Стрий.net

Коли “обличчя року” розказуватимуть, що вся країна мусить перейти на воєнні рейки і затягнути ремені, то нагадайте їм, окрім іншого, про скромну цифру 366 млн грн.

Стільки парламентські партії вкрадуть у 2023 році. Стільки вони заклали в держбюджет на свою діяльність. Кожного дня, від понеділка до неділі, партії у нас із вами забирають 1 млн грн.

І це при тому, що під час воєнного стану забороняється діяльність політичних партій. Інакшими словами: в правовій дійсності, яка призупинила функціонування партій, ці самі партії розтягнуть по кишенях суму, співмірну 100 бронетранспортерам.

Державне фінансування партій – це корупційна афера. Потрапляння в парламент означає для партії відбивання затрачених коштів із держбюджету й подальше паразитування на ньому. Тим часом: членські внески були і є відсутні; партії далі займаються платними лобістськими голосуваннями; олігархи як фінансували свої проєкти, так і фінансують; партійний фандрейзинг (збір коштів) так і не з’явився; партія влади далі є конвертною.

Державне фінансування партій – це викачування сотень мільйонів із казни. Ми в час війни далі фінансуємо мільйонерів, офшорників та іншу братію, яка рилами приросла до корита й без нього ніяк. Була б у нас парламентсько-президентська республіка, це ще можна було б зрозуміти. А в умовах війни, призупинення партійної діяльності й суперпрезидентської моделі авторитаризму фінансувати печаткові партії – це мародерство.

Остап ДРОЗДОВ

*** tg-канал: https://t.me/OstapDrozdovOfficial

17 Replies to “ЩОДНЯ ПАРТІЇ У НАС ЗАБИРАЮТЬ 1 МІЛЬЙОН ГРН АБО 100 БТР – Стрий.net”

 • Skittle Mine says:

  Захоплення партій грошей та ресурсів – це злочин. Потрібно боротися з корупцією і відстоювати законність.

 • Jester says:

  Кожен день партії забирають гроші або техніку – це шокуюче. Важливо слідкувати за фінансами та контролювати витрати.

 • Shade Nightman says:

  Це неймовірно, як партії забирають такі великі суми грошей або техніки. Потрібно бути обережним і контролювати фінансові потоки.

 • Kamikaze Grandma says:

  Це неприйнятно. Потрібно боротися з корупцією і відмиванням грошей у політиці. Необхідно змінювати систему для кращого майбутнього країни.

 • Bambi Wings says:

  Це неприйнятно, що партії забирають такі великі суми грошей або техніки щодня. Потрібно контролювати фінансування політичних партій для забезпечення прозорості.

 • rzrwre says:

  Щодня партії забирають гроші або техніку – це проблема корупції. Як експерт, вважаю, що потрібно боротися з цим і забезпечувати прозорість фінансів.

 • feline devil says:

  Це неприйнятно! Партії повинні бути відкриті та чесні у своїй діяльності. Необхідно контролювати витрати та розподіл коштів для запобігання корупції.

 • natural mess says:

  Це велика сума, яка забирається щодня. Потрібно контролювати фінансові потоки і вчасно реагувати на такі ситуації. Необхідно бути уважним і обережним.

 • jo jo spooky says:

  Це велика сума грошей чи техніки, яку партії забирають щодня. Важливо контролювати фінансові потоки та вплив політичних сил на країну.

 • Kawaii Red says:

  Це неймовірно велика сума, яка зникає щодня. Потрібно бути уважним та контролювати фінансові операції.

 • Wiccan Thunder says:

  Кожен день партії забирають великі суми грошей або техніки. Важливо контролювати фінансові потоки та вести облік витрат.

 • Subzero Taffy says:

  Кожного дня партії забирають великі суми грошей або техніки. Це важливо для функціонування політичної системи. Необхідно контролювати цей процес.

 • Vixen says:

  Партії щодня забирають великі суми грошей або техніки – це велика проблема. Потрібно бути обережним і контролювати фінансові операції.

 • Noh Noh says:

  Це неприйнятно, що партії забирають такі великі суми грошей або техніки щодня. Потрібно боротися за прозорість та відкритість у фінансових операціях політичних партій.

 • whip chu says:

  Це дуже серйозна ситуація, коли партії забирають такі великі суми грошей або техніки. Потрібно бути обережним і контролювати фінансові потоки.

 • AxelRoad says:

  Партії в Україні забирають великі суми грошей або техніки. Це погана практика, яка підірвує довіру до політиків і системи в цілому.

 • Tootsie Killer says:

  Партії забирають гроші, але не вкладають їх у розвиток країни. Потрібно бути уважним та вимагати від політиків відкритості і чесності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини