ТЕ, ЩО У НАС НАЗИВАЄТЬСЯ ЕЛІТОЮ , В НОРМАЛЬНИХ КРАЇНАХ СИДИТЬ ЗА ГРАТАМИ – Стрий.net

Home » ТЕ, ЩО У НАС НАЗИВАЄТЬСЯ ЕЛІТОЮ , В НОРМАЛЬНИХ КРАЇНАХ СИДИТЬ ЗА ГРАТАМИ – Стрий.net

Першим поступається той, хто розумніший. Всі знають цей, старий як світ, вислів. Безсмертна думка! На цьому понятті покоїться, будується і міцніє світова імперія простоти і тупості. Саме так за допомогою страху, дурості і телевізора можна швидко зліпити сліпу диктатуру. Особливо в країні, яка перебуває в стані війни.

Не можна підміняти справжнє красиво сказаним. Але я кажу вам – ще ніколи телевізор не був таким близьким до сміттєвого відра, як зараз. Ціла владна машина заснована на телевізорі, приводиться в рух телевізором і закінчується тоді, коли ви його вимикаєте.

Від постійного споживання телевізора та соцмереж у людей атрофуються розумові рецептори до такої міри, що вони не можуть засвоїти плоди власного думання. А немає мислення – немає людини.

Влади всяк хоче – тільки не кожному вона дається. Актор примушує тебе любити і сміятися або ридати і страждати – він ввергає тебе в залежність, рабство і стає порівняно з тобою надлюдиною. Письменник пише твір для того, щоб підкорити читача, і якщо він добрий письменник, то й підкорює.

Кожен хоче бути сильним. Але ніхто не хоче визнавати, що дурний сильним бути не може! І ця думка має дуже цікаве продовження – розумієте, коли мудра людина помиляється, не знає, не вміє чогось, вона визнає це, аби навчитись або дати можливість діяти тому, хто знає і вміє. Хитра людина завжди намагається перекласти провину на іншого або, як зараз кажуть, перевести стрілки. Але є ще третій тип – я назвав би цю касту «сучасні владні хайпери». Це люди, вражені автофілією, які досконало вміють видавати власну нікчемність і неспроможність за модну, сучасну реальність, за норму, навіть за чесноту.

Так поволі ми починаємо жити в середовищі брехні та напівправди, де хайпом здобувають владу, утримують її, знищують опонентів, затикають рота розумнішому і кращому. Так закон числа тупих перемагає творчу силу одиниці інтелекту. Тіктокери, блогери, радники готові на все заради лайків, а якщо за це ще й у владу беруть та й владою наділяють – вузькочолі підуть напролом.

Кожне зло починається з егоїзму посередності. Ними верхи зараз кишать. І поки талант проб’ється – бездарність встигне вислужитись. Те, що у нас називається елітою, в нормальних країнах сидить за гратами. Тому якщо найближчим часом не зміниться елітарний добір чи, я радше сказав би, професійна селекція і замість тих, що пишуть диктант і читають суфлер, не прийдуть ті, хто вміють писати закони – влада і надалі буде лише монополією на невід’ємне право брехати заради свого порятунку!

Страшний той світ, де двоє дивляться на одне і те ж, а бачать цілком протилежне! Одні – зло війни, інші – добро вигоди від неї. Що гірше – не знаю.

Олег ФИЛИК, доктор філософії

30 Replies to “ТЕ, ЩО У НАС НАЗИВАЄТЬСЯ ЕЛІТОЮ , В НОРМАЛЬНИХ КРАЇНАХ СИДИТЬ ЗА ГРАТАМИ – Стрий.net”

 • Dance Bloom says:

  Еліта у нас залишається непокараною, а в інших країнах сидить за гратами. Це показує проблему корупції та безкарності в Україні.

 • Uluru Walker says:

  Еліта в Україні часто залишається непокараною за свої злочини, що порушує закон. В інших країнах такі люди відбувають покарання за свої дії.

 • Wildcat Appaloosa says:

  Так называемая элита в Украине часто остается безнаказанной, в то время как в других странах они были бы за решеткой. Необходимо бороться за справедливость и привлекать к ответственности коррумпированных чиновников.

 • Firefly says:

  Наші “еліти” в Україні часто уникають відповідальності. У нормальних країнах за порушення закону сидять за гратами, а не на посадах.

 • Miss Fix It says:

  Правильно, еліта повинна нести відповідальність за свої дії. У інших країнах це стандарт, а у нас – рідкість. Необхідно боротися за справедливість.

 • Hermopolis says:

  Те, хто у нас називається елітою, у нормальних країнах сидить за ґратами. Можливо, це відбувається через корупцію та порушення законів.

 • Firedog says:

  Опыт взаимодействия с элитой в Украине показывает, что часто они избегают ответственности за свои действия. В других странах такие люди были бы за решеткой.

 • Screwtape says:

  Наша “еліта” в Україні повинна нести відповідальність за свої дії, як це в інших країнах. Це питання правосуддя і дотримання закону.

 • Darth 44 says:

  Спілкування з “елітою” в Україні – це корупція та безкарність. У нормальних країнах такі люди були б за ґратами.

 • Jack Cassidy says:

  Зустрічався з “елітою” на роботі – корупція, беззаконня, безкарність. У нормальних країнах такі люди б за ґратами.

 • Venious says:

  У нас элита защищена, в других странах они бы сидели за решеткой. Мой опыт – видел, как элита избегает ответственности.

 • Metal Aphrodite says:

  Так называемая “элита” в Украине часто остается безнаказанной, в отличие от других стран, где она сидит за решеткой. Необходимо бороться за справедливость и законность.

 • spitfire says:

  У нас элита часто остается безнаказанной, в то время как в других странах она сидит за решеткой. Мой опыт показывает, что правосудие должно быть равным для всех.

 • Cross Thread says:

  У нас “еліта” часто уникає відповідальності, а в інших країнах їх карають. Це велика проблема, потрібно боротися за правосуддя для всіх.

 • Phoenix Sparrow says:

  Єліта в Україні часто уникає відповідальності за свої дії, а в інших країнах такі люди були б за гратами. Необхідно боротися з корупцією і неправомірними діями еліти.

 • Bugger says:

  У нас “еліта” безкарно ворує, в інших країнах таких садять за грати. Моєму досвіду взаємодії з ними – уникати наскрізь корумпованих осіб.

 • silver cup says:

  Злочинні еліти в Україні мають багато привілегій, а в інших країнах вони сидять за гратами. Потрібно боротися з корупцією і притягати відповідальних до відповідальності.

 • Impulse says:

  У нас элита часто остается безнаказанной, в отличие от других стран. Мой опыт показывает, что власть зачастую защищает своих “элитарных” представителей.

 • Sidewalk Enforcer says:

  Наша “еліта” має бути відповідальною за свої дії, як у нормальних країнах. Потрібно боротися за правду і справедливість.

 • Spicy Thunder says:

  Еліта в Україні залишається безкарною, а в інших країнах її саджають за грати. Моя думка – потрібно боротися за справедливість і прозорість.

 • Wildcat Appaloosa says:

  Наша “еліта” віддається корупції, а в інших країнах її саджають за грати. Підтримую цю думку, бачачи безкарність та злочини “еліти” у нашій країні.

 • the shield toronto says:

  Так называемая “элита” в Украине часто остается безнаказанной, в то время как в других странах она была бы за решеткой. Нужно бороться за справедливость и ответственность.

 • Chip Queen says:

  Наша “еліта” повинна нести відповідальність за свої дії, як це відбувається в інших країнах. Це питання справедливості і правопорядку.

 • DuckDuck says:

  В Україні еліта залишається непокараною, а в інших країнах вони сидять у в’язниці. Наша система потребує реформ.

 • Freeze Queen says:

  У нас так называемая “элита” часто остается безнаказанной, в то время как в других странах она сидит за решеткой. Нужно бороться за справедливость и ответственность.

 • MrOnsTr says:

  Так называемая “элита” в Украине часто остается безнаказанной, в отличие от других стран, где она сидит за решеткой. Нужно бороться за справедливость и ответственность.

 • Pluto says:

  В Україні еліта залишається непокараною, в інших країнах такі люди сидять у в’язниці. Наша система потребує реформ, щоб забезпечити справедливість.

 • Preach Man says:

  У нас элита часто остается безнаказанной, в то время как в других странах они были бы за решеткой. Нужно бороться за справедливость и ответственность.

 • vilehero says:

  Це стаття відображає проблему корупції серед еліти в Україні. Необхідно припинити безкарність і притягнути винних до відповідальності.

 • Ozzie Treat says:

  У нас еліта залишається безкарною, а в інших країнах вони сидять за гратами. Моя робота доводить, що правосуддя повинно бути рівним для всіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини