У Києві розпочато показ першої соціальної реклами, присвяченої проблемі гемблінгу.

У Києві запустили першу соціальну рекламу на тему гемблінгу  ITC

Home » У Києві розпочато показ першої соціальної реклами, присвяченої проблемі гемблінгу.

У Києві запущено першу соціальну рекламу про свідомий гемблінг

Пресслужба Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) повідомляє, що у Києві було запущено першу соціальну рекламу на тему свідомого гемблінгу. Гемблінг – це пристрасть до азартних ігор, де виграш залежить від випадку, а не навичок гравця.

Голова КРАІЛ Іван Рудий заявив, що реклама була створена з метою зниження соціальних ризиків, пов’язаних з неправильним сприйняттям азартних ігор як способу заробітку.

«Довгий час гемблінг був заборонений в Україні, але «тіньовий бізнес» продовжував існувати. Відтак азартні ігри були доступні, а розуміння про свідому гру – ні. Сьогодні ж, після легалізації сфери азартних ігор в Україні, наша соціальна місія – зробити гемблінг безпечним видом розваги для українців та максимально запобігти можливим загрозам», – наголосив Іван Рудий.

Іван Рудий також зазначив, що це перша державна соціальна реклама на тему свідомого гемблінгу. Планується продовжувати роботу в цьому напрямку та поширювати її на інші міста України.

В Киеве запустили первую социальную рекламу на тему азартных игр

Нагадаємо, що азартні ігри було легалізовано в Україні у 2021 році.

Висновок

Перша соціальна реклама на тему свідомого гемблінгу була запущена у Києві з метою зниження соціальних ризиків, пов’язаних з азартними іграми. Це перша державна ініціатива такого роду, і планується поширення реклами на інші міста України.

Джерело: Facebook

Cпецпроект ITC.ua Play.

7 Replies to “У Києві розпочато показ першої соціальної реклами, присвяченої проблемі гемблінгу.”

 • abiss says:

  Соціальна реклама про гемблінг важлива для попередження залежності. Підтримаймо ініціативу по боротьбі з цією проблемою в Україні.

 • moon orchid says:

  Соціальна реклама про гемблінг – важлива ініціатива для попередження залежності в Києві. Надія на зміни у свідомості громадян.

 • Mother Hen says:

  Перша соціальна реклама про гемблінг в Києві – важливий крок у боротьбі з цією проблемою. Надіюсь, що вона допоможе усвідомити наслідки азартних ігор.

 • sly silvermoon says:

  Соціальна реклама про гемблінг – важлива ініціатива для попередження залежності від азартних ігор. Дуже актуальна тема, яка потребує уваги суспільства.

 • Trouble Mittens says:

  Соціальна реклама про гемблінг в Києві – важлива ініціатива для попередження залежності від азартних ігор. Надіюсь, що вона допоможе свідомо ставитися до цієї проблеми.

 • street jolly says:

  Соціальна реклама про гемблінг в Києві – важлива ініціатива для попередження залежності від азартних ігор. Підтримка цієї ідеї допомагає захистити людей від негативних наслідків грального бізнесу.

 • Killer Curio says:

  Це важлива ініціатива, яка допоможе підвищити усвідомленість про проблему гемблінгу серед населення. Надіюсь, що ця реклама допоможе зменшити шкоду, яку приносить азартні ігри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини