У Києві розпочато показ першої соціальної реклами щодо гемблінгу

В Киеве запустили первую социальную рекламу на тему гемблинга  ITC

Home » У Києві розпочато показ першої соціальної реклами щодо гемблінгу

В Києві запущена перша соціальна реклама про свідомий гемблінг

Прес-служба Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) повідомляє, що в Києві запущена перша соціальна реклама на тему свідомого гемблінгу. Гемблінг – це пристрасть до азартних ігор, в яких виграш залежить від випадку, а не вмінь гравця.

Голова КРАІЛ Іван Рудий заявив, що реклама була створена для зниження соціальних ризиків, які можуть виникнути через спотворене сприйняття азартних ігор як способу заробітку.

«Довгий час гемблінг був заборонений в Україні, але «тіньовий бізнес» продовжував існувати. Отже, азартні ігри були доступні, а розуміння про свідому гру – ні. Сьогодні ж, після легалізації сфери азартних ігор в Україні, наша соціальна місія – зробити гемблінг безпечним видом розваги для українців та максимально запобігти можливі загрози», – підкреслив Іван Рудий.

Він також зазначив, що це перша державна соціальна реклама на тему свідомого гемблінгу. У майбутньому планується продовжувати роботу в цьому напрямку і поширювати її на інші міста України.

В Киеве запустили первую социальную рекламу на тему азартных игр

Нагадаємо, азартні ігри були легалізовані в Україні у 2021 році.

Висновок

Перша соціальна реклама на тему свідомого гемблінгу була запущена в Києві з метою зниження соціальних ризиків, пов’язаних з неправильним сприйняттям азартних ігор. Це важлива крок у забезпеченні безпеки гравців та запобіганні можливим загрозам. Подальша робота в цьому напрямку планується і для інших міст України.

Джерело: Facebook

Cпецпроект ITC.ua Play.

15 Replies to “У Києві розпочато показ першої соціальної реклами щодо гемблінгу”

 • charms says:

  Показ соціальної реклами про гемблінг важливий крок для попередження залежності в Києві. Надіюсь, що ця ініціатива допоможе багатьом уникнути проблем з азартними іграми.

 • Tan Stallion says:

  Соціальна реклама про гемблінг – важливий крок у боротьбі з цією проблемою. Надіюсь, що вона допоможе усвідомити наслідки азартних ігор і зменшити їх поширення.

 • Wild Kitten says:

  Це дуже важлива ініціатива для попередження проблем з азартними іграми. Соціальна реклама може врятувати багато життів і розбитих сімей.

 • Electric Player says:

  Соціальна реклама про гемблінг важлива для попередження шкідливих наслідків. Необхідно підтримувати ініціативи, що спрямовані на боротьбу з цією проблемою.

 • Pixie Soldier says:

  Це важливий крок для популяризації проблеми гемблінгу серед населення Києва. Соціальна реклама може допомогти у свідомому виборі гравцями.

 • Bowler says:

  Соціальна реклама важлива для попередження проблем з гемблінгом. Дуже важливо підтримувати та сприяти здоровому способу життя.

 • Knight Light says:

  Це важлива ініціатива для попередження залежності від азартних ігор. Соціальна реклама може допомогти усвідомити небезпеку гемблінгу і заохотити до відмови від цього виду розваг.

 • Gumby Train says:

  Соціальна реклама про гемблінг важлива для попередження залежності. Підтримаймо ініціативу та поширюймо усвідомленість про цю проблему.

 • Viceswerve says:

  Соціальна реклама про гемблінг важлива для попередження шкідливих наслідків. Гравці повинні бути обережними і враховувати можливі ризики.

 • Miss Nova says:

  Соціальна реклама про гемблінг важлива для попередження залежності. Надіюсь, що вона допоможе людям уникнути негативних наслідків цього виду розваги.

 • married man says:

  Соціальна реклама про гемблінг важлива для попередження залежності. Підтримую ініціативу по поширенню усвідомленості про цю проблему серед громадськості.

 • Ship Whip says:

  Соціальна реклама щодо гемблінгу важлива для попередження залежності від азартних ігор. Пам’ятайте про наслідки і грайте відповідально.

 • Mauve Cactus says:

  Соціальна реклама про гемблінг важлива для попередження залежності. Важливо підтримувати ініціативи, які спрямовані на боротьбу з цією проблемою.

 • pluto says:

  Соціальна реклама про гемблінг важлива для попередження залежності. Підтримую ініціативу по популяризації здорового способу життя без азартних ігор.

 • dandelion says:

  Гемблінг – це серйозна проблема, яка може вплинути на всі аспекти життя людини. Соціальна реклама допомагає підвищити усвідомленість про це серйозне питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини