Україна запускає першу соціальну рекламу щодо азартних ігор – НашКиїв.UA

В Україні запустили соціальну рекламу про азартні ігри  Наш Киев

Home » Україна запускає першу соціальну рекламу щодо азартних ігор – НашКиїв.UA

На вулицях Києва з’явилася державна соціальна реклама про свідомий гемблінг

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) запустила першу в Україні державну соціальну рекламу на тему свідомого гемблінгу. Голова комісії Іван Рудий заявив, що ця кампанія має на меті знизити соціальні ризики, пов’язані з тим, що деякі люди сприймають азартні ігри як спосіб заробитку. Соціальна реклама, розміщена на сітілайтах по всьому Києву, нагадує, що гемблінг – це лише розвага, а не спосіб побудувати добробут.

Соціальна реклама на тему азартних ігор

Гемблінг має бути безпечною розвагою

Іван Рудий зазначив, що гемблінг був довгий час заборонений в Україні, але “тіньовий бізнес” продовжував існувати. Тому азартні ігри були доступні, але свідомого гри не було. Зараз після легалізації азартних ігор в Україні, метою КРАІЛ є зробити гемблінг безпечною розвагою для українців та запобігти можливим загрозам.

КРАІЛ планує продовжувати роботу у цьому напрямку та розширювати соціальну рекламну кампанію на інші міста України.

Соціальна реклама на тему азартних ігор

Легалізація азартних ігор в Україні

У 2020 році Верховна Рада схвалила легалізацію азартних ігор та ввела регулювання цього ринку та обов’язкове ліцензування його учасників. До цього гемблінг був заборонений в Україні. Перше легальне казино у Києві відкрилося у травні 2021 року.

Висновок

Державна соціальна реклама на тему свідомого гемблінгу з’явилася на вулицях Києва. КРАІЛ прагне зробити гемблінг безпечною розвагою для українців та запобігти можливим загрозам. Ця рекламна кампанія є першою в Україні, але КРАІЛ планує розширити її на інші міста країни. Легалізація азартних ігор в Україні стало можливим завдяки регулюванню ринку та ліцензуванню його учасників.

Цитата автора сайту: “Гемблінг має бути безпечною розвагою для українців”

13 Replies to “Україна запускає першу соціальну рекламу щодо азартних ігор – НашКиїв.UA”

 • LunaStar says:

  Соціальна реклама про азартні ігри важлива для попередження залежності. Нехай кожен знає наслідки гри в азартні ігри.

 • tornado maker says:

  Важливо підтримувати свідоме ставлення до азартних ігор. Соціальна реклама допомагає поширювати усвідомленість та відповідальність серед громадян.

 • K-Tin Man says:

  Важливо підтримувати свідоме ставлення до азартних ігор. Соціальна реклама допомагає усвідомити наслідки гри, залежності та вплив на життя. НашКиїв.UA важлива ініціатива для українців.

 • marigold loot says:

  Важливо підтримувати ініціативу по боротьбі з азартними іграми. Не забувайте про власне здоров’я та відповідальність перед собою.

 • Wanted Candy says:

  Важливо підтримувати громадську свідомість щодо негативних наслідків азартних ігор. НашКиїв.UA робить крок у правильному напрямку, попереджаючи про можливі ризики.

 • dance bloom says:

  Важливо підтримувати громадськість усвідомленою про наслідки азартних ігор. Соціальна реклама допомагає попередити шкоду, яку вони можуть завдати.

 • Shamrock says:

  Важливо підтримувати свідоме ставлення до азартних ігор. Соціальна реклама допоможе підвищити обізнаність громадян про наслідки залежності від гральних ігор.

 • Tweety Bun Bun says:

  Ця соціальна реклама дуже важлива для попередження азартних ігор серед населення України. НашКиїв.UA допомагає усвідомити шкоду, яку можуть завдати залежність від гри.

 • flint says:

  Важливо підтримувати свідоме ставлення до азартних ігор. Соціальна реклама допомагає поширювати цю інформацію серед громадськості. Не забувайте про наслідки.

 • dance cannon says:

  Соціальна реклама про азартні ігри в Україні – важлива ініціатива для попередження залежності. Краще підтримувати здоровий спосіб життя, ніж ризикувати.

 • Bombay Shivers says:

  Важливо підтримувати усвідомленість про ризики азартних ігор. Соціальна реклама допомагає підвищити свідомість та заохочує відповідальну гру.

 • Infinite Hole says:

  Соціальна реклама про азартні ігри в Україні – важлива ініціатива для попередження залежності. Нехай кожен збереже свої гроші та здоров’я!

 • lightweight says:

  Важливо підкреслювати негативні наслідки азартних ігор. НашКиїв.UA робить це через соціальну рекламу, щоб попередити громадськість про можливі ризики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини