Українська R&D гемблінг-компанія з російськими коріннями Pin-Up оголошує про вакансії продажників та маркетологів

В український R&D гемблінг-компанії з російськими коріннями Pin-Up шукають продажників та маркетологів  Dev.ua

Home » Українська R&D гемблінг-компанія з російськими коріннями Pin-Up оголошує про вакансії продажників та маркетологів
Українська R&D гемблінг-компанія з російськими коріннями Pin-Up оголошує про вакансії продажників та маркетологів

Компанія PIN-UP.TECH розміщує вакансії лідів та менеджерів середньої ланки Аffiliate та Retention-спеціалістів

Компанія PIN-UP.TECH, український центр розробки гемблінга Pin-Up, що родом з Росії, розмістила вакансії лідів та менеджерів середньої ланки Аffiliate та Retention-спеціалістів.

Розвиток центру розробки гемблінгової компанії Pin-Up

В центри розробників зазвичай наймають спеціалістів технічних спеціальностей, залучених до виготовлення продукту. Affiliate Team Lead, Senior Project Manager (IT Affiliate), Head of Retention та інші відповідають за його впровадження, розвиток та маркетинг, тобто вже керують рухом компанії.

Ніяких офіційних повідомлень про зміни у векторі розвитку для центру розробки гемблінгової компанії Pin-Up не було.

Тарас Шурубор, CEO Pin-Up в Україні, прокоментував для AIN.UA ситуацію наступними словами: «PIN-UP.UA є ліцензованою українською компанією, що не має жодних взаємозв’язків з тримачами франшизи в інших країнах, включаючи Росію. Відповідно, співробітники українського офісу займалися і займаються підтримкою виключно українського продукту. З початку вторгнення Росії в Україну ми зв’язувалися з власником міжнародної франшизи й говорили про недопустимість ведення бізнесу в країні агресора. Оскільки наші думки в цьому збігаються, нас завірили, що бізнес буде продано. Наскільки мені відомо, так і сталося у найкоротші терміни і міжнародного бренду PIN-UP на території Росії не існує. Деталі операції, кому продали й за скільки, як ви розумієте, мені невідомі».

Висновок автора сайту

Компанія PIN-UP.TECH розмістила вакансії для лідів та менеджерів середньої ланки Аffiliate та Retention-спеціалістів. Це свідчить про розвиток центру розробки гемблінгової компанії Pin-Up. Український офіс компанії не має жодних зв’язків з тримачами франшизи в інших країнах, включаючи Росію. З початку вторгнення Росії в Україну, Pin-Up в Україні веде бізнес тільки на українському ринку. Деталі про продаж бізнесу існують, але не є відомими автору сайту.

Цитата автора сайту

“PIN-UP.UA є ліцензованою українською компанією, що не має жодних взаємозв’язків з тримачами франшизи в інших країнах, включаючи Росію. Відповідно, співробітники українського офісу займалися і займаються підтримкою виключно українського продукту. З початку вторгнення Росії в Україну ми зв’язувалися з власником міжнародної франшизи й говорили про недопустимість ведення бізнесу в країні агресора. Оскільки наші думки в цьому збігаються, нас завірили, що бізнес буде продано. Наскільки мені відомо, так і сталося у найкоротші терміни і міжнародного бренду PIN-UP на території Росії не існує. Деталі операції, кому продали й за скільки, як ви розумієте, мені невідомі”.

17 Replies to “Українська R&D гемблінг-компанія з російськими коріннями Pin-Up оголошує про вакансії продажників та маркетологів”

 • romance guppy says:

  Pin-Up – це відома компанія з великим потенціалом. Вакансії для продажників та маркетологів – це шанс розвиватися в індустрії гемблінгу.

 • TrixiePhany says:

  Pin-Up шукає талановитих продажників та маркетологів. Це може бути відмінна можливість для розвитку кар’єри в індустрії гемблінгу.

 • cuff queen says:

  Pin-Up – це перспективна компанія, яка шукає талановитих фахівців для розвитку бізнесу. Вакансії для продажників та маркетологів – це чудова можливість для кар’єрного зростання.

 • mr. peppermint says:

  Pin-Up шукає талановитих продажників та маркетологів для своєї команди. Це чудова можливість розвиватися в інноваційній галузі гемблінгу.

 • Jetta Talent says:

  Pin-Up – це перспективна компанія, яка шукає талановитих фахівців. Робота в гемблінг-індустрії може бути цікавою та вигідною.

 • robotgamer says:

  Pin-Up – це відмінна можливість для тих, хто шукає роботу в галузі продажів та маркетингу в інноваційній компанії.

 • RZR says:

  Pin-Up – це відмінна можливість для талановитих продажників та маркетологів реалізувати свій потенціал в інноваційній галузі гемблінгу.

 • General Finish says:

  Pin-Up шукає талановитих продажників та маркетологів. Це відмінна можливість розвиватися у галузі гемблінгу та працювати в інноваційній компанії.

 • Innocent Ghost says:

  Pin-Up – це перспективна компанія з вакансіями для продажників та маркетологів. Шанс розвиватися та працювати в інноваційній галузі.

 • TeederSmartie says:

  Pin-Up – це відома компанія з російськими коріннями, яка шукає продажників та маркетологів. Це може бути цікава можливість для тих, хто хоче працювати в індустрії гемблінгу.

 • Toe says:

  Pin-Up шукає таланти для продажу та маркетингу. Присоединяйся до команди української R&D гемблінг-компанії з російськими коріннями!

 • Alias Stick says:

  Pin-Up – це відома компанія з багатою історією, яка шукає талановитих спеціалістів для розвитку свого бізнесу. Це може бути чудова можливість для кар’єрного зростання.

 • celtic charger says:

  Pin-Up – перспективна компанія, яка шукає талановитих спеціалістів. Це може бути чудова можливість для кар’єрного зростання та професійного розвитку.

 • Darkside Hooker says:

  Pin-Up – це перспективна компанія, яка шукає талановитих фахівців. Це чудова можливість для тих, хто хоче розвиватися в індустрії гемблінгу.

 • Ozzie Treat says:

  Pin-Up в пошуках продажників та маркетологів. Цікава можливість для професіоналів у галузі гемблінгу.

 • Twinkle says:

  Pin-Up шукає талановитих продажників та маркетологів. Робота в українській R&D гемблінг-компанії з російськими коріннями може бути цікавою та перспективною.

 • London Fox says:

  Pin-Up – це перспективна компанія, яка шукає талановитих спеціалістів. Вакансії для продажників та маркетологів можуть бути чудовою можливістю для кар’єрного зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини