Вікторія Закревська представила легальний гемблінг України на ICE London 2024 з використанням UGC.

Вікторія Закревська: UGC гідно представила легальний гемблінг України на ICE London 2024  Українські Новини

Home » Вікторія Закревська представила легальний гемблінг України на ICE London 2024 з використанням UGC.
Вікторія Закревська представила легальний гемблінг України на ICE London 2024 з використанням UGC.

Найбільша подія в галузі грального бізнесу – ICE 2024

На початку лютого в Лондоні відбулась найбільша за масштабом подія в галузі грального бізнесу в світі – ICE 2024. Це щорічний міжнародний гемблінг-форум, який об’єднує онлайн і офлайн сектори.

Як представник Ukrainian Gambling Council, я мала честь виступити на круглому столі щодо майбутнього функціонування і перспектив розвитку ринків азартних ігор Центральної та Східної Європи.

Зазначу, що під час круглого столу розглядалось багато технічних питань, насамперед через те, що відносно нові ринки Східної Європи, зокрема Болгарії, Чехії та Румунії, перебувають у стадії завершеної легалізації і більшість проблемних моментів у них вже врегульовано.

У цьому їхня основна відмінність від України, щодо якої відчувається великий інформаційний вакуум та водночас і великий інтерес. Інтерес насамперед з боку інвесторів, які навіть зараз, в умовах війни, й далі інвестують у безмежний потенціал нашого ринку і цікавляться перспективами його подальшого розвитку.


Проте є й моменти, які струмують іноземні компанії від вкладання коштів в українські проєкти. Чи не найголовнішим із них є неврегульованість податкових питань у сфері азартних ігор. На жаль, продовжують бути актуальними питання, пов’язані із запровадженням санкцій та арештами рахунків великих українських операторів, таких як Parimatch і Cosmolot, та відсутність ясності щодо цих рішень.

Виправити ситуацію та сприяти посиленню інтересу інвесторів до українського ринку азартних ігор має ухвалення парламентом вже давно очікуваного галуззю законопроєкту №2713-д.

Це призведе до розкриття потенціалу України як центру європейського гемблінгу. І це буде найкращою запорукою того, щоб популісти на зразок Тимошенко чи Гетманцева не змогли згорнути антикорупційну реформу з легалізації азартних ігор, яку розпочав Президент Володимир Зеленський.

Вікторія ЗАКРЕВСЬКА, заступниця голови Ukrainian Gambling Council із комунікаційних питань

Підпишіться на розсилку найважливіших та найцікавіших новин
Виходить в кінці дня, читання займає 5-7 хвилин

7 Replies to “Вікторія Закревська представила легальний гемблінг України на ICE London 2024 з використанням UGC.”

 • Eye Devil says:

  Вікторія Закревська вдало представила легальний гемблінг України на ICE London 2024 з використанням UGC. Її діяльність заслуговує великої уваги та підтримки.

 • father abbot says:

  Вікторія Закревська успішно презентувала легальний гемблінг України на ICE London 2024. Її виступ з використанням UGC був дійсно вражаючим.

 • Celtic Charger says:

  Вікторія Закревська вдало представила легальний гемблінг України на ICE London 2024 з використанням UGC. Вражена її професіоналізмом та вмінням привернути увагу глядачів.

 • thebrbqueen says:

  Вікторія Закревська вражає своїм професіоналізмом на ICE London 2024. UGC допомагає їй ефективно представляти легальний гемблінг України.

 • Fire Queen says:

  Вікторія Закревська професійно представила легальний гемблінг України на ICE London 2024 з використанням UGC. Її виступ був вражаючим і інформативним.

 • Bad Princess says:

  Вікторія Закревська вдало представила легальний гемблінг України на виставці ICE London 2024, використовуючи UGC. Її професіоналізм вражає!

 • Omega Sub says:

  UGC – це потужний інструмент для просування легального гемблінгу. Вікторія Закревська вдало представила Україну на міжнародному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини