Вплив війни на сферу азартних ігор та перехід в онлайн: розповідь Антона Кучухідзе та представників українського гемблінгу | День за днем

Антон Кучухідзе та представники українського гемблінгу розповіли про вплив війни на сферу азартних ігор і …  День за днем (Шепетівка)

Home » Вплив війни на сферу азартних ігор та перехід в онлайн: розповідь Антона Кучухідзе та представників українського гемблінгу | День за днем
Вплив війни на сферу азартних ігор та перехід в онлайн: розповідь Антона Кучухідзе та представників українського гемблінгу | День за днем

Онлайн-гемблінг в Україні під час війни не просто тримається, але росте і розвивається, впроваджуючи інноваційні технології, створюючи нові робочі місця та все краще розуміючи важливість співпраці з ІТ.

Як зазначив голова української ради азартних ігор Антон Кучухідзе, більшість гемблінг-операторів ще під час ковідних локдаунів зрозуміли важливість створення власних tech-департаментів та окремих підрозділів ІТ. Адже наявність спеціалістів в компанії дає змогу налагодити якісну та безперебійну роботу онлайн-платформ, організувати віддалену роботу всіх спеціалістів, забезпечити якісний сервіс, зберігаючи самодостатність.

Особливо актуальним питання стало під час війни, коли на фоні кризи в наземному сегменті кількість відвідувачів онлайн-платформ постійно зростає. А легальний гемблінг намагається не лише надавати послуги клієнтам, але і захищати їх права, дані, дотримуватися принципів соціальної відповідальності.

Чому український гемблінг переходить в онлайн

Як зазначають представники операторів азартних ігор, що працюють на території України, причин переходу в онлайн декілька. І головна – це вибір клієнтів, які надають перевагу віртуальним іграм перед наземними казино, відвідування яких є проблематичним через комендантські години, повітряні тривоги та інші реалії війни. Адже тут, щоб поповнити депозит та зробити ставки на спорт чи запустити слот, не потрібно нікуди йти.

Зосередившись на розвитку онлайн-сфери, компанії також відчули ряд переваг. В PIN-UP Ukraine розповідають, що віддалена робота сприяє підвищенню ефективності всієї команди, адже співробітники економлять кошти та заощаджують час на проїзді, знаходяться в безпеці. Кожен має змогу самостійно створювати комфортний графік і працювати не задля накопичення робочих годин, а на результат.

В VBET створення департаменту ІТ дало змогу суттєво покращити комунікацію, налагодити передачу даних між підрозділами. Багато питань тепер вирішуються простіше, вивільняючи час на розвиток, оптимізацію маркетингових кампаній, роботу над покращенням продукту. А в Cosmolot наголошують, що теж встигли оцінити доступність та зручність онлайн-роботи.

Таким чином сфера азартних ігор в Україні пристосовується до нової реальності та примудряється знаходити свої плюси в ситуації, що склалася.

Негативний вплив війни на розвиток сфери азартних ігор та процес легалізації

Як відзначив Антон Кучухідзе, війна справила свій негативний вплив на процес легалізації гемблінг-сфери в Україні. Основною з проблем голова UGC вважає те, що досі не введено державну систему для здійснення моніторингу онлайн. Адже впровадження ДСОМ – це основна умова прийняття профільного закону, і якщо до квітня 2023 року цього не буде зроблено, оператори азартних ігор сплачуватимуть додатково 10% податків.

UGC вже направила листи до міністерств з обґрунтуванням необхідності введення системи і сподівається, що найближчим часом відповідні рішення будуть прийняті. Адже ДСОМ дозволить вирішити ще одну проблему українського гемблінгу – викорінити з ринку нелегалів, яких під час війни стало більше.

Висновок автора сайту:

Сфера азартних ігор в Україні успішно адаптується до нових умов та знаходить переваги в онлайн-форматі. Незважаючи на негативний вплив війни, гемблінг-оператори впроваджують інноваційні технології, створюють нові робочі місця та співпрацюють з ІТ-сферою. Проте, для повноцінного розвитку сфери азартних ігор в Україні необхідно введення державної системи моніторингу онлайн, що є основною умовою легалізації гемблінгу.

8 Replies to “Вплив війни на сферу азартних ігор та перехід в онлайн: розповідь Антона Кучухідзе та представників українського гемблінгу | День за днем”

 • M8deUp says:

  Війна змусила гравців переходити в онлайн, що впливає на гемблінг в Україні. Важливо розуміти цю динаміку для успішного розвитку галузі.

 • Star Killer says:

  Війна змусила гравців переходити в онлайн. Це впливає на гемблінг в Україні. Експерти діляться своїми думками.

 • pink stream says:

  Війна впливає на гемблінг: перехід в онлайн. Антон Кучухідзе та українські гравці розповіли про це. Важливо адаптуватися до нових умов.

 • Delirium says:

  Війна змусила гравців перейти в онлайн, що призвело до зростання популярності цієї форми азартних ігор. Український гемблінг адаптується до нових умов.

 • darkside isis says:

  Вплив війни змусив гравців переходити в онлайн. Це робить гемблінг більш доступним, але вимагає більшої уваги до проблем геймерів.

 • winter underdog says:

  Вплив війни на гемблінг – цікава тема. Онлайн гемблінг набирає популярність через ситуацію з війною. Цікаво дізнатися більше про це.

 • FearLeSS says:

  Війна вплинула на гемблінг, змусивши перейти в онлайн. Це нова реальність для українських гравців і операторів. Важливо адаптуватися до змін.

 • Gunhawk says:

  Війна впливає на гемблінг, змушуючи переходити в онлайн. Це важливо для розвитку галузі в умовах конфлікту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини