Видання отримало штраф від КРАІЛ за рекламу азартних ігор

За рекламу гемблінгу оштрафували перше медіа в Україні  SPEKA

Home » Видання отримало штраф від КРАІЛ за рекламу азартних ігор

Як неприбутковій організації здобути довіру медіа: досвід побудови довгострокових відносин

Наталія Заяць | 8 травня 2024 13:30

Привіт, я Ната Заяць, контент-маркетолог, і я багато працюю з некомерційними організаціями України разом із nonprofit-відділом digital-агенції Inweb. Коли часто чую одне й те саме запитання на своїх консультаціях від представників некомерційного сектору, то розумію, що це важливий запит, нагальна проблема. Тому швидко треба зібрати всі дані в одному місці, відповісти на запит детально, чітко. Іноді з відповідей виходить стаття, іноді вебінар. І вже вдруге з вебінару народжується цілий курс. Так сталося із запитаннями про те, а як же ж НУО зробитися помітною для ЗМІ та блогерів, як з їхньою допомогою досягати благодійних цілей?

Цитата автора сайту:

«Те, як неприбуткові організації будують довгострокові відносини з медіа, є ключовим фактором у здобутті їхньої довіри.»

Висновок автора сайту:

Успішна співпраця з медіа та блогерами може допомогти неприбутковим організаціям досягти своїх благодійних цілей та підвищити їхню видимість.

13 Replies to “Видання отримало штраф від КРАІЛ за рекламу азартних ігор”

 • Snapple Whistler says:

  Штраф за рекламу гемблінгу важливий крок у боротьбі зі злоупотребленням азартними іграми. Необхідно дотримуватися законодавства і захищати громадян від шкідливих впливів.

 • mum mary says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливе попередження для медіа. Не порушуйте закон і не спонсоруйте шкідливі звички.

 • Jade Fox says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливий крок для боротьби зі зловживаннями. Необхідно дотримуватися законів і не сприяти шкідливим звичкам.

 • CosPlatoon says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливий крок у боротьбі з гемблінгом. Необхідно дотримуватися законів і не спонсорувати шкідливі звички.

 • Amphibi-Dangerous says:

  Необережність у рекламі гемблінгу призвела до штрафу. Важливо дотримуватися законів і не порушувати правила реклами азартних ігор.

 • RawSkills says:

  Схоже, що видання порушило правила реклами гемблінгу і отримало штраф. Важливо дотримуватися законів у сфері азартних ігор для уникнення подібних ситуацій.

 • murder cherry says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливий крок у боротьбі з азартними залежностями. Необхідно дотримуватися законів і етики у медіа.

 • Mental Prophet says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливий крок у боротьбі зі злоупотребами. Необхідно дотримуватися законів і етики у медіа-сфері.

 • legendarygamer says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливий крок у боротьбі з негативним впливом гемблінгу. Важливо дотримуватися законодавства і не спонукати людей до шкідливих звичок.

 • Seal Snake says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливо дотримуватися законів. Необхідно бути обережним у виборі рекламних матеріалів.

 • bat magenta says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливий крок у боротьбі з шкідливими залежностями. Необхідно дотримуватися законів і етики при рекламі гемблінгу.

 • Murder Matter says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливий крок у боротьбі зі шкідливими залежностями. Необхідно дотримуватися законодавства і відмовлятися від співпраці з гемблерськими компаніями.

 • killah goose says:

  Штраф за рекламу азартних ігор – важливий крок у боротьбі з негативним впливом гемблінгу на суспільство. Необхідно дотримуватися законодавства і відмовлятися від співпраці з такими компаніями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини