Як реклама допомагає розрізнити легальний та нелегальний гемблінг: Вікторія Закревська висловлює свою думку – Новини Києва | Big Kyiv

Вікторія Закревська: Розрізнити легальний та нелегальний гемблінг можна за їхньою рекламою  Великий Київ

Home » Як реклама допомагає розрізнити легальний та нелегальний гемблінг: Вікторія Закревська висловлює свою думку – Новини Києва | Big Kyiv

оренда квартири Київ оренда квартири Київ

Регулювання реклами грального бізнесу в Україні

Україна, як і більшість юрисдикцій цивілізованого світу, де гральний бізнес вже давно є невід’ємною частиною індустрії розваг, досить чітко регламентує рекламну діяльність у сфері гемблінгу, спираючись на принципи відповідальної гри та потребу попередження ігрової залежності.

Основні вимоги до рекламування грального бізнесу визначені у Законі України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» і зосереджені на таких напрямах:

 1. Введення часових обмежень на радіо та телебаченні у період з 6 до 23 години та контекстних – в усіх друкованих засобах масової інформації (крім спеціалізованих видань, присвячених азартним іграм).
 2. Запровадження вимог до рекламодавців повідомляти про можливість розвитку залежності від азартних ігор.
 3. Заборона спрямовувати рекламу азартних ігор на вразливі групи населення (неповнолітніх, малозабезпечених, осіб, хворих на психічні захворювання).
powerukraine powerukraine
 1. Заборона використовувати у рекламі осіб, які не досягли 21-річного віку, зокрема як фотомоделей.
 2. Потреба містити лише достовірну інформацію та обов’язково повідомляти про можливість втрати грошей під час гри.

Саморегуляція грального бізнесу в Україні

Всеукраїнська Рада Гемблінгу (Ukrainian Gambling Council – UGC), яка є найбільшою професійною асоціацією легальних організаторів грального бізнесу в Україні, одним із пріоритетів у своїй діяльності завжди проголошувала стратегію максимальної прозорості, законослухняності та соціальної відповідальності грального бізнесу.

Саме для впровадження цієї стратегії в роботу гемблінгових компаній ще у жовтні 2021 року, після кількох місяців плідної спільної роботи над документом, легальні організатори азартних ігор, які є членами UGC, підписали Меморандум щодо спільної політики у рекламі азартних ігор та низки самообмежень, що підписанти накладають на себе під час формування рекламної політики. Наприклад, до таких самообмежень належать:

 • Заборона використання зображень грошей або інших матеріальних засобів (фішок, жетонів тощо), що містять значення номіналів та дають можливість зробити ставку в азартній грі.
 • Заборона демонстрації процесу висипання/вручення чи іншого динамічного руху грошей, монет, банківських карт, банківських металів тощо.
 • Відмова від використання під час розміщення спонсорських матеріалів гіперпосилання (QR-кодів) у межах спонсорської інформації.
 • Утримання від переманювання трафіку та введення гравців в оману через використання схожих торгових марок інших Сторін Меморандуму тощо.

Загальна мета цих обмежень полягає в тому, щоб забезпечити безпеку та захист прав споживачів, особливо тих, хто може стати жертвою залежності від гри. Також вони сприяють легалізації грального бізнесу та боротьбі зі злочинністю в цій галузі.

Вікторія ЗАКРЕВСЬКА, заступниця голови Ukrainian Gambling Council із комунікаційних питань

Висновок

Коли ви бачите рекламу, яка не відповідає зазначеним вище принципам та вимогам, то це реклама нелегалів.

“Стаття повинна мати інформативний стиль.”

“Цільова аудиторія: люди старше 21 року, тон повинен бути під стать тематиці новин.”

“В кінці статті в тег H2 про статтю вставити цитату автора сайту з заголовком в кінці статті.”

“Вставити висновок автора сайту з назвою в тег H2 про статтю в кінці статті.”

“Стаття повинна мати заголовки в тегах H2.”

“Відформатуй візуально статю, щоб її було легко читати.”

10 Replies to “Як реклама допомагає розрізнити легальний та нелегальний гемблінг: Вікторія Закревська висловлює свою думку – Новини Києва | Big Kyiv”

 • Plum Moon says:

  Реклама важлива, щоб розрізнити легальний та нелегальний гемблінг. Думка Вікторії Закревської цікава.

 • капітан_очевидність says:

  Реклама – ключ до розрізнення легального та нелегального гемблінгу, вважає Вікторія Закревська. Уважайте це при виборі грального закладу.

 • експерт_з_усього_на_світі says:

  Реклама важлива для відмежування легального та нелегального гемблінгу, вважає Вікторія Закревська. Необхідно уважно досліджувати рекламу, щоб уникнути шахрайства.

 • Spooky Electric says:

  Реклама важлива для відрізнення легального та нелегального гемблінгу. Вікторія Закревська ділиться своїми думками на цю тему.

 • VileHero says:

  Реклама важлива для розрізнення легального та нелегального гемблінгу. Думка Вікторії Закревської цікава і важлива.

 • Hobo Samurai says:

  Реклама важлива для розрізнення легального та нелегального гемблінгу. Вікторія Закревська пояснює це в новому інтерв’ю.

 • Zero Corn says:

  Реклама відображає різницю між легальним і нелегальним гемблінгом. Важливо розуміти, що обережно вибирати, довіряючи рекламі.

 • Midas says:

  Реклама гемблінгу розрізняє його легальність. Закревська висловлює свою думку. Краще розуміти, що дозволено, а що ні.

 • grave digger says:

  Реклама допомагає розрізнити легальний та нелегальний гемблінг. Важливо уважно вивчати рекламу, щоб не потрапити у пастку нелегальних сервісів.

 • Esquire says:

  Реклама – ключ до розрізнення легального та нелегального гемблінгу. Важливо уважно вивчати рекламу, щоб не потрапити до пастки нелегальних операторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини