ЙОГО СЛІД БИТИ НА ЙОГО ТЕРИТОРІЇ – Стрий.net

Home » ЙОГО СЛІД БИТИ НА ЙОГО ТЕРИТОРІЇ – Стрий.net

             Афганська авантюра СРСР тягнулася 10 років. Брєжнєва змінив Андропов, Андропова змінив Черненко, Черненка змінив Горбачов…. а цинкові гроби йшли й шли в міста і села необ’ятной.

             Воювати для Оркостану – річ природня. Генетично природня. Вони не здатні жити мирно. Не здатні творити речі для миру. Вони завжди готувалися і готуються до війни. Матеріально і психологічно – “значение жизни сильно преувеличено”.

             А особливо рашисти люблять воювати і руйнувати все не на своїй території. Своїх рабів Сталін втішав: война неізбежна, но громіть врага ми будем на его терріторії… Перед новим роком, кілька тижнів тому, Путін похвалявся: Ну, учімся, прирастаем землямі і к тому же учімся воевать не на своей земле…

            Ось у цьому кощеева смерть – його слід бити на його території.

           Особливістю культури і ментальності рашистів є нездатність мислити абстрактно. Звідси – неспроможність прорахувати на крок-два вперед. Звідси й байдужість до війни і смертей на чужій землі – ну, поряд же бомби не падають, значить, все Путін робить правильно, бо якби не робив цього, бомби падали і розгромили найближчий горілчаний магазин.

            Абсолютно правильно говорив два дні тому екс-радник президента США з питань нацбезпеки Джон Болтон: Україні треба дати можливість завдавати ударів по військових базах на території РФ…

           Тільки запах пороху і стовпи диму біля власної оселі рашистів можуть звести терміни цієї імперіалістичної загарбницької війни до мінімуму.

           Завжди погоджувався з сумним твердженням: на війні з рашистами гинуть кращі з кращих українців… А сьогодні вирішив (ні, не дискувати), а повернути цю істину новою гранню.

           Практика окупантів показала, що першими під зачистку в катівнях рашистів потрапляли учасники АТО, волонтери, національно свідомі літератори, музиканти, актори… І не тільки вони, але й члени їхніх родин. Тобто альтернативою збройному спротиву є або смерть в катівнях або виїзд за кордон. Але, як показала недавня історія, КГБ-ФСБ і там би не лишила українців, які проявили у той чи інший спосіб свій національний дух, у спокої.

            У цій війні немає відтінків. Тільки чорно-біле. Або ми їх вб’ємо або вони нас.

Viktor Leshyk

Позначки:війна, Віктор Лешик, Путін, Росія, Україна

6 Replies to “ЙОГО СЛІД БИТИ НА ЙОГО ТЕРИТОРІЇ – Стрий.net”

 • Freeze Queen says:

  Найкраще бити ЙОГО на його території, це збереже ваші сили та забезпечить вам перевагу у боротьбі. Власний досвід підтверджує цю стратегію.

 • digital equinox says:

  Важно соблюдать законы и правила на территории ЙОГО СЛІД БИТИ НА ЙОГО ТЕРИТОРІЇ – Стрий.net, чтобы обеспечить безопасность и порядок. Уважайте правила и окружающих.

 • chew chew says:

  Краще бити ЙОГО на його території, щоб мати перевагу. Це дозволяє контролювати ситуацію і забезпечує безпеку. Важливо планувати кожен крок.

 • Betty Cricket says:

  Як експерт у цьому питанні, рекомендую дотримуватися правил та бити ЙОГО на ЙОГО території для збереження порядку і безпеки.

 • Granola says:

  Взаимодействие с ЙОГО СЛІД БИТИ НА ЙОГО ТЕРИТОРІЇ – Стрий.net помогает сохранить порядок и безопасность на территории. Важно соблюдать правила и уважать чужое пространство.

 • Eye Candy Kitten says:

  Повністю підтримую ідею, що його слід бити на його території. Це забезпечить безпеку та ефективність у взаємодії з ним.

Останні новини