ТЕ, ЩО У НАС НАЗИВАЄТЬСЯ ЕЛІТОЮ , В НОРМАЛЬНИХ КРАЇНАХ СИДИТЬ ЗА ГРАТАМИ – Стрий.net

Home » ТЕ, ЩО У НАС НАЗИВАЄТЬСЯ ЕЛІТОЮ , В НОРМАЛЬНИХ КРАЇНАХ СИДИТЬ ЗА ГРАТАМИ – Стрий.net

           Першим поступається той, хто розумніший. Всі знають цей, старий як світ, вислів. Безсмертна думка! На цьому понятті покоїться, будується і міцніє світова імперія простоти і тупості. Саме так за допомогою страху, дурості і телевізора можна швидко зліпити сліпу диктатуру. Особливо в країні, яка перебуває в стані війни.

           Не можна підміняти справжнє красиво сказаним. Але я кажу вам – ще ніколи телевізор не був таким близьким до сміттєвого відра, як зараз. Ціла владна машина заснована на телевізорі, приводиться в рух телевізором і закінчується тоді, коли ви його вимикаєте.

            Від постійного споживання телевізора та соцмереж у людей атрофуються розумові рецептори до такої міри, що вони не можуть засвоїти плоди власного думання. А немає мислення – немає людини.

            Влади всяк хоче – тільки не кожному вона дається. Актор примушує тебе любити і сміятися або ридати і страждати – він ввергає тебе в залежність, рабство і стає порівняно з тобою надлюдиною. Письменник пише твір для того, щоб підкорити читача, і якщо він добрий письменник, то й підкорює.

            Кожен хоче бути сильним. Але ніхто не хоче визнавати, що дурний сильним бути не може! І ця думка має дуже цікаве продовження – розумієте, коли мудра людина помиляється, не знає, не вміє чогось, вона визнає це, аби навчитись або дати можливість діяти тому, хто знає і вміє. Хитра людина завжди намагається перекласти провину на іншого або, як зараз кажуть, перевести стрілки. Але є ще третій тип – я назвав би цю касту «сучасні владні хайпери». Це люди, вражені автофілією, які досконало вміють видавати власну нікчемність і неспроможність за модну, сучасну реальність, за норму, навіть за чесноту.

             Так поволі ми починаємо жити в середовищі брехні та напівправди, де хайпом здобувають владу, утримують її, знищують опонентів, затикають рота розумнішому і кращому. Так закон числа тупих перемагає творчу силу одиниці інтелекту. Тіктокери, блогери, радники готові на все заради лайків, а якщо за це ще й у владу беруть та й владою наділяють – вузькочолі підуть напролом.

              Кожне зло починається з егоїзму посередності. Ними верхи зараз кишать. І поки талант проб’ється – бездарність встигне вислужитись. Те, що у нас називається елітою, в нормальних країнах сидить за гратами. Тому якщо найближчим часом не зміниться елітарний добір чи, я радше сказав би, професійна селекція і замість тих, що пишуть диктант і читають суфлер, не прийдуть ті, хто вміють писати закони – влада і надалі буде лише монополією на невід’ємне право брехати заради свого порятунку!

             Страшний той світ, де двоє дивляться на одне і те ж, а бачать цілком протилежне! Одні – зло війни, інші – добро вигоди від неї. Що гірше – не знаю.

Олег ФИЛИК, доктор філософії

Позначки:війна, влада, еліта, корупція, Олег Филик, телевізор, Україна

25 Replies to “ТЕ, ЩО У НАС НАЗИВАЄТЬСЯ ЕЛІТОЮ , В НОРМАЛЬНИХ КРАЇНАХ СИДИТЬ ЗА ГРАТАМИ – Стрий.net”

 • killah goose says:

  Так называемая “элита” в нашей стране зачастую остается безнаказанной, в то время как в других странах они были бы за решеткой. Мой опыт взаимодействия с этой “элитой” показывает, что они часто пользуются своими связями и деньгами, чтобы избежать ответственности за свои действия. К сожалению, в Украине коррупция и безнаказанность стали обыденным явлением, и это нужно изменить.

 • tomcat says:

  У нас элита не несет ответственности, в отличие от других стран. Имею опыт работы с “элитой” и их привилегиями.

 • Breadmaker says:

  Корупція і безкарність еліти – це погано для країни. Важливо боротися за справедливість і притягувати винних до відповідальності.

 • mud finger says:

  Корупція та безкарність еліти – це проблема, яка потребує негайного вирішення. У інших країнах вони б за це сиділи за ґратами.

 • Snowflake Pixie says:

  Наша “еліта” варта того, щоб сидіти за ґратами. В інших країнах вони б не уникли відповідальності за свої злочини.

 • Uncle Buddy says:

  За корупцію та злочини еліта має сидіти за ґратами, а не залишатися на волі. Важливо боротися за справедливість і прозорість у владі.

 • proper says:

  Так называемая “элита” в Украине часто остается безнаказанной, в то время как в других странах она была бы за решеткой. Необходимо бороться за справедливость.

 • GodGamer says:

  Це дійсно показує проблему корупції та безкарності в нашій країні. У інших країнах така “еліта” б не залишилася на волі.

 • butterquest says:

  Корупція та безкарність еліти в Україні – це недопустимо. В інших країнах такі люди були б за гратами. Необхідно боротися за справедливість.

 • Kimono Goddess says:

  Так называемая “элита” в Украине часто остается безнаказанной, в то время как в других странах они были бы за решеткой. Нужно привлекать ответственность.

 • black walnut says:

  В Україні еліта залишається непокараною, тоді як у нормальних країнах вони сидять за ґратами. Потрібно боротися за справедливість і прозорість у владі.

 • phoenix sparrow says:

  Наша “еліта” має бути відповідальною перед законом, як у нормальних країнах. Це ключовий принцип справедливості і демократії.

 • SmartieQuest says:

  Наша “еліта” уникальна – в інших країнах вони б за ґратами. Взаємодія з ними викликає розчарування та обурення.

 • Dance Cannon says:

  У нас еліта залишається безкарною, а в інших країнах вона сидить за гратами. Потрібно боротися з корупцією і не допускати таких явищ.

 • brick mooch says:

  Корупція та безкарність влади – це основна проблема, з якою стикаються громадяни. В інших країнах такі люди відбувають покарання за свої злочини.

 • Woodland Beauty says:

  Еліта в Україні часто уникає відповідальності за свої дії, а в інших країнах їх би вже сиділи за ґратами. Необхідно боротися з корупцією і забезпечити рівні умови для всіх громадян.

 • Baby Spell says:

  Ідеї та дії “еліти” в Україні не завжди вигідні для народу. В інших країнах корупціонери відповідають за свої злочини.

 • Stickers says:

  Підтримую думку, що еліта в Україні залишається безкарною. У нормальних країнах корупціонери відповідають за свої злочини. Необхідно змінювати систему та притягати винних до відповідальності.

 • Bridge Whip says:

  У нас еліта залишається безкарною, а в інших країнах вона сидить за гратами. Моя думка – потрібно боротися за правосуддя для всіх.

 • Princess Dove says:

  У нас “еліта” часто уникає відповідальності, тоді як у нормальних країнах її б вже сиділа за гратами. Це позорно для нашої країни.

 • 1st degree says:

  У нашій країні “еліта” залишається безкарною, в інших країнах її саджають за грати. Мені доводилося спостерігати це з боку, і це дійсно обурює.

 • pexxious says:

  Це позитивний крок в боротьбі з корупцією. Важливо, щоб правосуддя було рівним для всіх, незалежно від статусу чи соціального положення.

 • wild tesla says:

  Еліта в Україні часто уникає відповідальності за свої дії, що в інших країнах призводило б до кримінальних справ. Необхідно боротися з корупцією і неправомірними діями еліти.

 • Crash Enforcer says:

  В Україні еліта залишається безкарною, а в інших країнах вони сидять за гратами. Потрібно боротися з корупцією і неправомірними діями еліти.

 • Contrary Mary says:

  Це відображає проблему корупції та безкарності серед еліти в Україні. Необхідно боротися за справедливість і право народу.

 • Combo Saw says:

  У нас элита часто остается безнаказанной, в то время как в других странах они сидят за решеткой. Нужно бороться за справедливость и ответственность.

Останні новини